Pajūrio naujienos
Help
2021 Balandis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 3 %
Naktį9°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar kiekvienas rajono Savivaldybės tarybos narys turėtų atsiskaityti rinkėjams?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gruodžio 17 dienos Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje Jolanta Girdvainė pranešė apie savo atsistatydinimą iš užimamų administracijos direktoriaus pareigų. Po kurio laiko meras, bendraudamas su tarybos nariais, pradėjo klausinėti, ką siūlysime į administracijos direktoriaus pareigas. Supratę, kad A. Kalnius neturi kandidatų ir neieško, kas galėtų eiti šias svarbias pareigas, ėmėmės iniciatyvos.

Pranešame, kad buvo svarstomos užimti administracijos direktoriaus pareigas net šešios kandidatūros, o ne penkios, kaip anksčiau viešai pranešė žiniasklaida. Pirmiausia ši pozicija buvo siūloma rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Povilui Černeckiui. Pastarajam keletą kartų atsisakius, sutarėme drauge ieškoti kito kandidato į administracijos direktoriaus pareigas. Vieniems atsisakius siūlomų pareigų, su kitais buvo organizuojamos nuotolinės kandidatų ir tarybos narių diskusijos, kurių metu kandidatai turėjo prisistatyti, atsakyti į tarybos narių klausimus. Renkantis kandidatą į administracijos direktoriaus pareigybę su visais kalbėta apie konkrečius darbus, kurie jų laukia iškart po to, kai tik kandidatas pradėtų eiti pareigas, bei apie rajono viziją ir trūkstamas investicijas. Geriausiai pasirodė teisininko išsilavinimą turintis ir žemės ūkio viceministru dirbęs Egidijus Viskontas. Esame įsitikinę, kad šis žmogus dabar yra tinkamiausias eiti administracijos direktoriaus pareigas, nes turi reikiamos profesinės patirties administruojant Europos Sąjungos paramą ir kompetencijų siekiant pritraukti įvairių fondų ir programų lėšas.

Remiantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, meras, būdamas atsakingas už savo ir Savivaldybės veiklą, suderinęs su tarybos dauguma, potvarkiu teiks administracijos direktoriaus kandidatūrą. Kretingos r. savivaldybė netrukus turės naują administracijos direktorių.

Kretingos rajono savivaldybės tarybos valdančioji koalicija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas