Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono kultūros centro renginių ciklą „Muzikinė stotelė“ užbaigė kretingiškių Orintos Šlušnytės ir Donato Vizgaudžio duetas.

Renginių ciklui „Muzikinė stotelė“ užgimęs Orintos Šlušnytės ir Donato Vizgaudžio duetas

Tris liepos ketvirtadienius muzikos garsais kretingiškius džiugino Klaipėdos vokalo ir muzikos studijos „Motyvas“ mokiniai, jų vadovė dainininkė Irena Upė, akordeonistas Andrius Beržonskis, Orinta Šlušnytė ir Donatas Vizgaudis.

Pastarasis duetas gimė būtent šiam renginiui – nors atlikėjai buvo pakviesti pasirodyti kaip du atskiri solistai, jaunuoliai nutarė kelias dainas atlikti kartu. O. Šlušnytė atskleidė turėjusi svajonę sudainuoti keletą kūrinių pritariant saksofonui.

„Seniai norėjau sugroti vieną dainą, tačiau ji be saksofono pritarimo nebūtų visiškai realizuota, todėl ruošiantis šiam pasirodymui labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad galėsiu kartu muzikuoti su Donatu ir atlikti Džordžo Maiklo kūrinį „Careless Whisper“, – tikino mergina.

O. Šlušnytė muzika susidomėjo dar vaikystėje, kai viena jos seserų, besimokydama Kretingos meno mokykloje, namie skambindavo pianinu. Ji nutarė žengti sesers pėdomis – mergina taip pat baigė fortepijono specialybę meno mokykloje. Šiais mokslo metais O. Šlušnytė dalyvavo „Muzikos talentų lygoje“, kartu su grupe „Vėtra“ – krikščioniškos muzikos festivalyje „Sielos“.

Iš Kūlupėnų kilęs D. Vizgaudis savo gyvenimą taip pat susiejo su muzika – vaikinas šiemet baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją. Meile saksofono muzikai jaunuolis dalinasi su žiūrovais ne tik rengdamas solinius pasirodymus – D. Vizgaudis aktyviai koncertuoja su grupe „Granto vyrai“, bendryste dalinasi su gimtųjų Kūlupėnų liaudiškos muzikos kapela.

Abu atlikėjai šiemet baigia mokyklą – abiturientai ketina savo ateitį ir toliau sieti su muzika. O. Šlušnytė planuoja studijuoti muzikos pedagogiką Vytauto Didžiojo universitete, o D. Vizgaudis LMTA Klaipėdos fakultete rinksis džiazo studijas. Nors studijos nėra tiesiogiai susijusios su jo instrumentu, jaunuolis tikino, kad saksofonas jo gyvenime tikrai liks svarbia dalimi.

Kretingos kultūros centro renginių ciklui „Muzikinė stotelė“ susikūręs duetas neatmeta galimybės ateityje ir toliau muzikuoti kartu.

Sigita RAZMUTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas