Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Kretingos meno mokyklos mušamųjų ansamblio koncertas Blankenfelde-Mahlow.

Kretingos meno mokyklos mokiniai – jaunieji perkusininkai ir grupė dailininkų – tebegyvena šventiniais įspūdžiais, kurių patyrė Vokietijoje, – šioje šalyje kretingiškiai viešėjo Kretingos rajono savivaldybės partnerės Blankenfelde-Mahlow savivaldybės kvietimu.

Mokinius kelionėje lydėjo Kretingos meno mokyklos mokytojai Viačeslavas Krasnopiorovas, Rūta Šulskienė, taip pat – Kretingos dienos veiklos centrui atstovavęs Arūnas Šulskis.

Į Vokietiją jaunieji dailininkai nuvežė diplomantų baigiamųjų darbų parodą, kuri bus eksponuojama Blankenfeldės meno mokykloje, taip pat – Kretingos dienos veiklos centro lankytojų jungtinę keramikos ir floristikos darbų parodą, kuri eksponuojama Blankenfelde-Mahlow miesto savivaldybėje.

Jaunieji perkusininkai, vadovaujami V. Krasnopiorovo, koncertavo Blankenfelde-Mahlow miesto viename šventinių renginių, taip pat savo įdomios muzikos skambesiu džiugino senjorų namų gyventojus. Kretingiškiai taip pat turėjo progos pamatyti šventinį Berlyną, o per ekskursiją susipažino su istorinėmis šio didmiesčio vietomis. Ekskursiją po istorinį Berlyną vedė kretingiškių bičiulis Manfredas Lyke.

Priėmimas pas Lietuvos Respublikos nepaprastąjį ir įgaliotąjį ambasadorių Vokietijos Federacinėje Respublikoje Darių Semašką (antras iš kairės) Berlyne.

Su Kretingos delegacija susitiko, bendravo ir dovanų įteikė Blankenfeldės meras Ortwin Baier ir mero pavaduotoja Marion Dzikowski. Šiltą priėmimą bei edukacinius užsiėmimus dailininkams ir muzikantams surengė Blankenfeldės meno mokyklos vadovai Wolfgang Locher ir Margit Voigt.

„Lietuvos ambasados kvietimu Berlyne grupės atstovai kartu su vienu pirmųjų Kretingos partneriu Blankenfelde-Mahlow evangelikų liuteronų parapijos diakonu Tomu Hartmannu lankėmės oficialiame priėmime, kurį surengė Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Vokietijos Federacinėje Respublikoje Darius Semaška. Taigi mums pasitaikė gera proga ambasadoriui pristatyti mūsų jau dvidešimt metų trunkantį bendruomenių bendradarbiavimą“, – sakė dailės mokytoja R. Šulskienė, vildamasi, kad užmegzti ryšiai nenutrūks ir ateityje, bei akcentuodama, kad bendrystė tarp dviejų partnerių – Kretingos rajono ir Blankenfelde-Mahlow savivaldybių – kasmet įkvepia naujiems bendradarbiavimo būdams.

Svečių iš Blankenfelde-Mahlow savivaldybės kretingiškiai tradiciškai sulauks pavasarį.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas