Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Nusikaltėliams sutrukdė kretingiškis

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-03-28

Penktadienio naktį iš parduotuvės buvo bandyta pavogti seifą. Nusikaltėliams sutrukdė nusikaltimą pastebėjęs ir policijai pranešęs kretingiškis.

Naktį į policiją paskambino neprisistatęs kretingiškis ir pranešė apie nusikaltimą, vykstantį Savanorių gatvėje, prie parduotuvės „Mobili prekyba“. Netrukus į įvykio vietą atvyko policija, paskui juos – saugos tarnyba „Falk Security“.

Pareigūnai rado išdaužtą parduotuvės langą. Netoli įvykio vietos, prie „Grifo“ parduotuvės buvo paliktas krovininis automobilis. Netrukus paaiškėjo, kad šis automobilis buvo pavogtas Klaipėdoje.

Kaip sakė Kriminalinės policijos vadovas Andrius Grabys, nusikaltėliai automobiliu užvažiavo ant šaligatvio ir sustojo vos už 10 cm nuo parduotuvės lango. Manoma, kad nusikaltėliai, išmušę langą, planavo pagrobti seifą ir įkėlę į automobilį jį išvežti. Tačiau jiems sutrukdė tai, kad seifas buvo pritvirtintas, o policija į įvykio vietą atvyko labai greitai. Neatmetama galimybė, kad nusikaltėliai galėjo būti ne vietiniai, nes jie pasuko į parku užsibaigiančią Topolių gatvę. Pasibaigus gatvei, jie paliko automobilį ir pabėgo.

Kriminalinės policijos vadovas Andrius Grabys dėkoja žmogui, pranešusiam apie nusikaltimą. Pasak pareigūno, kokie profesionalūs bebūtų policininkai, labai svarbu, kad jiems padėtų bendruomenė. Laiku pranešus apie įtartinus asmenis – keistai besielgiančius, ką nors įdėmiai stebinčius – policija gali operatyviai atvykti į įvykio vietą. Vadovo nuomone, geriau būti per daug įtariems, negu praeiti abejingai.

„Mes būsime dėkingi už bet kokią informaciją“, - sakė A.Grabys.

Kriminalinės policijos vadovas primena, kad savo turtu turėtų rūpintis ir verslininkai. Patariama vitrinose ir kitose lengvai pasiekiamose vietose nelaikyti vertingų daiktų, įvedus signalizaciją, patikrinti, ar ji įvesta ten, kur būtina.

Naktį iš kovo 12 į 13 d. nusikaltėliai nesėkmingai bandė pavogti banko „Nord/LB“ bankomate esančius pinigus. Vagys netrukdomi pateko į patalpą pro langą, kuris, matyt, nebuvo apsaugotas specialiomis priemonėmis. Bankui priklausantis bankomatas yra įrengtas laiptinėje, iš kurios patenkama į notarų kontorą. Dieną patalpų savininkas pastebėjo, kad yra atidarytas šios laiptinės langas. Kai pareigūnai pateko į vidų, pastebėjo, kad buvo bandyta patekti į bankomatą. Šalia jo buvo palikti įvairūs profesionalūs įrankiai metalui pjauti. Vidinėje įmūryto bankomato sienoje vagys jau buvo spėję padaryti 30 centimetrų pjūvį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas