Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ugdo jaunąsias gracijas

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2016-12-06

Po keliskart per savaitę Marijos Tiškevičiūtės mokyklos sporto salėje susirenka įvairaus amžiaus mergaitės, pamėgusios gimnastiką. Lankstumo, geros laikysenos, ištvermės, grakštumo, privalomų varžybų elementų jas moko Laima Idė.

Gimnastikos trenerė Laima Idė ir jos treniruojamos gimnastės, kurios pamažu kaupia varžybų patirtį.

Ji treniruoja ir Marijos Tiškevičiūtės mokyklos gimnasčių komandą, ir dirba pagal neformaliojo vaikų švietimo programą. Iš viso trenerė ugdo per 50 jaunųjų gracijų nuo II iki VI klasės, tarp jų yra ir viena dešimtokė, o Greta Intaitė ir Vanesa Katkutė, gimnastikos treniruotes lankančios jau 6 metus, yra pelniusios ir Lietuvos čempionių vardus.

Ne per seniausiai L. Idės vadovaujamos gimnastės dalyvavo Baltijos miestų aerobinės gimnastikos varžybose, kurios buvo surengtos Klaipėdoje.

„Tačiau varžėmės tik tarp Lietuvos komandų, kadangi kol kas dirbame pagal Lietuvos aerobinės gimnastikos federacijos nuostatus. Tarptautiniai nuostatai mums dar neįkandami“, – teigė L. Idė, kurios pastebėjimu, lengva nebuvo varžytis ir tarp Lietuvos miestų – į varžybas susirenka didmiesčių, sporto klubų, sporto mokyklų komandos, kurios kelia sau didelius reikalavimus ir siekia aukšto rezultato.

Varžybose dalyvavęs Kretingos gimnasčių trejetas tik žingsniu nutolo nuo prizinės vietos bei medalių: už meistriškumą jos buvo įvertintos II v., sudėtingumą – III v., artistiškumą – IV v., ir bendroje įskaitoje buvo penktos.

Geriau Marijos Tiškevičiūtės mokyklos gimnastėms sekėsi penketų varžybose – jos užėmė III v. „Teisėjams patiko mergaičių šypsenos, jas pagyrė už artistiškumą, bet mums dar trūksta meistriškumo“, – kad varžybose norint pasiekti aukščiausių rezultatų reikia įdirbio, neslėpė trenerė.

Jos ugdomos gimnastės intensyviai treniruojasi ir rengiasi priimti naujus iššūkius – vasarį mergaičių laukia Lietuvos čempionatas, kuris rengiamas Garliavoje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas