Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar iš streiko politikai turi daugiau naudos negu mokytojai?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Darbais ir žygiais įprasmino gimtinės jubiliejų (7 komentarai)

LT LithuaniaNu jo
2016-07-23 18:16:17
Saunuoliai.Grazi svente.
Ir be jokiu konkursu ir skaiciu trizenkliu sukure, ir pastate Kurmaiciu ribozenkli ir akmeni atidenge,ir tas žygis jaunimo toks prasmingas.
Matosi, kad bendruomene, verslininkai ir kulturos darbuotojai Kurmaiciuose dirba isvien.
NO Norwayvietinis
2016-07-23 18:36:34
pats esu kilęs iš KURMAIČIŪ,ir gera širdį ,kai šis kaimas ir jo gyventojai minimi gerais atsiliepimais. Malonu,kad jaunimas aktyvus,kad jo vis dugėja. už tai tariu AČIŪ visai KURMAIČIŪ bendruomenei. bet man užkliuvo visai kitas dalykas. kam liaupsinti, kaip Sovietu laikais vis tik valdžią, turiu omenį /neižeidžiant/seniūną, kuris nieko nedarė ir nebedaro visai KRETINGOS kaimiškajai seniunijai, o tik laukia kadencijos pabaigos ir tam pačiam merui Mažeikai, ką jis padarė KURMAIČIAMS gero? Bet akmenį paminklinį atidengė abudu. O ar nebuvo KURMAIČIUOSE ---pvz-Seniausio Kurmaitiškio ar Kurmaitiškės, daugiausia vaikū užauginusios šeimos atstovū? Būt buvę gražu ir iš kartos į kartą perduota, va tą atminimo lentą atidengė mūsu kaimo šviesuoliai,kurie čia gyveno,kūrė ir puoselėjo Savo,dabar Jūsu jaunoji karta kaimą O kas prisimins,ir kam jie rūpės metuose kartą pasirodantys seniūnas ir kažkoks ,barzdotas meras,kažkada išrinkti ar paskirti kadencijai ar dviem? ogi niekam.Ir nenoriu,kad bet kur,kur tikrū tikriausia darbo liaudis ką nors pastatė ar iprasmino ką nors puikuotusi ne jie o valdžios viršunėlės, ir nesvarbu, rajono ar atvykę iš seimo . Nu patikėkit vemt verčia, kai pamatai liaupsinančius juos visuose pirmuose puslapiuose ar per TV. norėtusi pažiurėt ,kas iš ponū atsakys už sužlugdytą,ir visai LIETUVAI apjuoktą KRETINGOS rajoną? Juk tik KRETINGOJE turizmo informacija - viešajam tualete,autobusu stotis kartu su geležinkelio stotim,nebaigta biblioteka,kur dar užbaigimui reiks keliū milijonu ir pradėtu statyt sporto komplesu,kurio sutartis neteisėta,bet Domarko palaiminimu pinigai išmokėti, kur kaip vaiduoklis styro MĖGUVOS griuvėsiai,kur sankryža su Norfa padaryta ne žmonių gerovei o priešingai Manot kas nors iš valdžios vyru bus apkaltintas? ogi nebus ir aš tai tikiu,kad visi tie vadovavę, vadovaujantys ners į krūmus ir atsakomybės neprisiims. IR kyla dar vienas klausimas KAM MUMS TOKIA VALDŽIA? ---- ir PS.Ieškokim savus tarp savū ir tada mes patys busim šeimininkai.
LT LithuaniaNu jo
2016-07-24 14:24:28
Teisingai.Valdžia yra liaupsinama per daug.Švenčių metu, ypač prieš rinkimus, ,,valdžiažmogiai" trim eilėm sustoja scenoje. Paprasti žmonės nustumiami į šoną ir jų nuomonė niekam neįdomi.Nebent tada, kai galima nusiplagijuoti mintį, idėją ir panaudoti savo pasipelnymo tikslams.
LT LithuaniaNu jo
2016-07-24 14:29:47
Ir ,,skelia" tokias ,,krūtas" kalbas ir visose meno srityse jie žinovai (net jei ir nusikalba nieks jų nepataisys).
Valdžią, kaip kuprą, mes kantriai turim nešiot...
LT Lithuanianuij
2016-07-24 17:09:03
O mūsų kaimas nekviečia valdžios su popieriniais kvietimais į renginius. Aktyvas yra nusprendęs nepadlaižiauti, yra skelbimai, reklama laikraštyje. jei norės ir atvyks. visada jiems suteiksim žodį, padėkosim už dėmesį mūsų kaimui. Bet žinokit, jie ir neatvyksta. Kažkokie susireikšminę. Bet mūsų šventės gražios ir gausios. Mums smagu būti kartu su kaimynais, draugais. Šventes darom sau, o ne valdžiai ar reklamai.
LT Lithuaniacha
2016-07-26 01:54:16
Tai kaip atvyks valdžios vyrai (kurie kviečiami su popieriniais kvietimais) jei tos Jūsų šventės ,,gražios ir gausios'' tik ,,su kaimynais, draugais", taip išeitų jog neduok tu Die kažkas svetimas atvyks:)
LT Lithuanianuij
2016-07-26 14:48:19
Cha skaitot ir nedaskaitot komentaro. Tai atvyksta kas tik nori, kam įdomu, kam mes esam idomūs. Tai ne lažas ar pareiga. Tai yra šventės bendruomenės. Jos vyksta lauke-ir netūpčiojam vien apie išrinktuosius- visi yra gerbiami. Ir laikraščiuose aprašo žurnalistai(atvykę) be prašymų mūsų šventes . Tad dirbkime, bendraukime be pompastikos. Sėkmės visiems.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas