Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro rūpesčiu šią vasarą plaukti išmoko 40 įvairaus amžiaus vaikų. Pagal programą „Plaukimo mokyklėlė“ vaikus plaukti moko patyrusi pedagogė Virginija Valiūnienė. Ji jau planuoja trečią pamainą, kurios pradžia – liepos 25 d. 11 val. prie vadinamojo trečiojo tvenkinio.

Nepabūgę lietaus, vaikai susirinko draugiškai pasivaržyti ir parodyti, ko išmoko per plaukimo pamokas.

„Lauksiu visų, norinčių išmokti plaukti – ir vaikų, ir jaunuolių, ir suaugusių. Mokytis plaukti niekada ne per vėlu“, – tvirtino V. Valkiūnienė, vildamasi, jog sinoptikų prognozės išsipildys ir šeštadienį pagerės orai.

Šią vėsią ir lietingą vasarą mokytojai teko šiek tiek koreguoti plaukimo mokyklėlės programą: kad vaikai nesušaltų ir nesusirgtų, daug dėmesio buvo skiriama apšilimui, žaidžiant ant kranto įvairius žaidimus, bėgiojant. Tačiau ir per trumpesnes pamokėles vaikai pasiekė savo tikslą – išmoko plaukti, o ką išmoko – pademonstravo per savaitgalį surengtas varžybas. Jose I vietą užėmė Augustė Dulcaitė ir Dovydas Dulcas, antri buvo Emilija Misiūtė ir Tomas Berzins, trečias – Paulius Kubilius. Vaikai buvo apdovanoti rajono Savivaldybės Sveikatos skyriaus įsteigtais medaliais. Šis skyrius taip pat pasirūpino plaukimo inventoriumi.

„Sportuoti, mokytis plaukti turime visas sąlygas – prie taip vadinamojo trečiojo tvenkinio įrengti treniruokliai, žaidimų aikštelės, persirengimo kabinos, pastatyta šiukšliadėžių. Sutvarkyta aplinka gerai nuteikia, įkvepia siekti rezultato“, – pastebėjo V. Valiūnienė.

Jos nuomone, vaikai per plaukimo užsiėmimus išmoksta ne tik plaukti – vanduo, saulė, vėjas padeda užsigrūdinti, pasisemti sveikatos.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas