Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kas sumokės už kupetą žvyro?

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Problema
  • 2015-07-21

Į redakciją užsukęs Kretingos m. Vytauto g. gyventojas Vincas Paulauskas teigė nesuprantąs, kodėl gyventojai privalo padengti bendrovės „Kretingos šilumos tinklai“ išlaidas.

Vinco Paulausko manymu, už „Kretingos būsto“ atvežtą žvyrą imti pinigus iš gyventojų – neteisinga.

„Vieną rytą atvažiavo traktorius su kaušu, darbininkai iškasė duobę, ištraukė seną vamzdį ir įdėjo naują. Žemes susikratė į kėbulą, duobę uždengė lentom ir išvažiavo“, – pasakojo V. Paulauskas.

Anot jo, per 4-erius metus tos lentos supuvo ir sukrito į kokių 2,5 m gylio duobę. Kažkas – gal iš kaimynų, gal šiaip iš praeivių – dėl tokios netvarkos ir pavojaus patiems įkristi paskambino ir pranešė „Kretingos būstui“. Šios bendrovės darbininkai nedelsdami atvyko ir duobę uždengė tinkamo dydžio lentomis.

„Paskambinau į bendrovę ir klausiau, ką tai reiškia? Juk ne ji, o „Šilumos tinklai“ tą duobę iškasė, savo vamzdžius keitė, tai ji ir turi sutvarkyti“, – įsitikinęs Vincas.

Tačiau po kiek laiko „Kretingos būstas“ esą vis tiek atgabeno ir pakratė du sunkvežimius žvyro, o iš 32 šio namo gyventojų už tą gėrį pareikalavo susimokėti po 10 Eur.

„Ir vis tiek likau nesupratęs: kodėl pinigus lupa iš mūsų, nors aiškiai „Šilumos tinklų“ reikalas buvo, baigus vamzdžio keitimo darbus, tą duobę patiems ir sutvarkyti“, – stebėjosi skaitytojas. Esą pernai vasarą prie namo darbus baigę dujininkai ne tik užlygino viską, ką išrausę, bet ir žole apsėjo – nė žymės, kad žemė buvo išdarkyta, nematyti.

Bendrovės „Kretingos būstas“ direktorius Vaidas Barakauskas „Pajūrio naujienoms“ sakė, jog, dar kalbėsiąsis su „Šilumos tinklais“, ir, jei tik paaiškės, kad sąskaita už žvyrą išrašyta ne tam adresatui, bus galima ją perrašyti. Direktoriaus žiniomis, prie to namo buvusi ne kas kita, o sena betoninė kuro šachta kietajam kurui.

Tačiau tokios „Kretingos būsto“ vadovo kalbos Vincui sukėlė tik juoką. „Kas geriau žino, ar 50 metų šiame name gyvenantis aš, ar neseniai „Kretingos būsto“ vadovu pradėjęs dirbti jis?“, – klausė skaitytojas.

Paprašytas pakomentuoti, bendrovės „Kretingos šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojas Rimantas Dulkys paaiškino tą patį, ką ir „Kretingos būsto“ direktorius: prieš kokius 30 metų tame pastate buvo anglimis, o vėliau dujomis kūrenama katilinė.

„Mūsų bendrovės darbininkai vamzdžius keitė, bet tos duobės, kuri anksčiau buvo kuro šachta, neužkliuvo – šilumos trasa eina po apačia. Kokį dangtį mūsų darbininkai, pradėję darbus ten rado, tokiu tą duobę vėl ir užklojo. O kad per tiek laiko dangčio lentos supuvo, mūsų kaltės nėra“, – aiškino R. Dulkys.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas