Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingiškiai paaukojo beveik 7 tūkst. litų

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Naujienos
  • 2013-12-17

Praėjusį sekmadienį Kretingos kultūros centre tvyrojo vieninga gerumo atmosfera: žmonės rinkosi pasiklausyti Lietuvos kamerinio orkestro muzikos, už bilietą aukodami sunkiomis genetinėmis ligomis sergantiems mūsų rajono vaikams.

Kretingos kultūros centro atstovai Birutė Laučienė ir Pranas Razmus kretingiškių paaukotus pinigus įteikė organizacijos „Kretingos viltis“ vadovei Sigutei Bendikienei (centre).

Renginį globojęs Kretingos rajono meras Juozas Mažeika pastebėjo, kad geriausia dovana yra ta, kuri perrišta dovanojančiojo širdies gijomis, ir pasidžiaugė, kad į labdaros vakarą-koncertą susirinko kone pilna salė kretingiškių. Šios tradicinės, prieš Kalėdas jau ketvirtus metus rengiamos, gerumo akcijos iniciatorė Kretingos kultūros centro renginių vedėja Birutė Laučienė priminė, jog pirmąkart 2009 m. kretingiškiai aukojo vėžiu sergantiems vaikams, antrąkart parėmė Vaiko širdies asociaciją. O pernai aukas išvežiojo į tuos namus, kuriuose vienas iš vaikus auginančių tėvų sirgo vėžiu. Šiai akcijai talkinusi Kretingos rajono savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos skyriaus vedėjos pavaduotoja Vanda Verbutienė prisiminė, kaip ligoniai verkdami dėkojo už tai, kad Kretingos žmonės susitelkė bendrystei, ir savo bėdoje jie nesijuto vieniši. Keturioms šeimoms pernai buvo išdalinta po 1,5 tūkst. Lt. Šiemet po labdaros vakaro-koncerto „Palaiminki gerumą“ B. Laučienė pranešė, jog yra paaukota 5 tūkst. 930 Lt ir paragino išeinančius susidėti dar po 1 Lt ir surinkti apvalią - 6 tūkst. Lt - sumą. Pinigus ji įteikė Sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Kretingos viltis“ vadovei Sigutei Bendikienei, kuri, priimdama auką, netramdė jaudulio ir sakė paskirstysią pinigus tiems, kam labiausiai jų reikia. Vakar popiet B.Laučienė informavo, kad iš Kretingos miesto įmonių ir įstaigų vis dar keliavo aukos, - iš viso per labdaros akciją šiemet surinkta 6 tūkst. 922 Lt. Lietuvos kamerinio orkestro koncertas kainavo 3 tūkst. Lt: 2 tūkst. Lt skyrė Kretingos rajono savivaldybė, dar 1 tūkst. Lt surinkta iš geradarių.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas