Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

(13) 2006-02-14

Našlys prašo prakalbinti jo širdį

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Pirmas puslapis

Garbaus amžiaus kretingiškis Antanas Jokūbauskas „Vakarų Lietuvos“ pažinčių skyrelyje dukart išspausdino savo skelbimą. Vyriškis sakė ir pats buvęs nustebęs, kai sulaukė apie 80 moterų skambučių.

Negali gyventi be moters švelnumo

Našlys sulaukė skambučių iš Kretingos, Klaipėdos, Šilutės, Mažeikių, Plungės rajonų. Daugiausiai skambino našlės, kaip ir jis pats. Beveik pusė pretendenčių atkrito iš karto, nes jos gyvena kaimuose, turi žemės, todėl nori vyriškio, kuris apsigyventų pas jas ir dirbtų ūkyje. Antanas ilgus metus taip pat gyveno kaime, bet dabar jis turi butą Kretingoje ir iš savo vietos niekur važiuoti nebenori.


Paskirti nauji vadovai

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Aktualijos

Nerijus Japertas nuo šiol vadovauja Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriui. Arturas Lingaitis – naujai paskirtas rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas.

Penktadienį rajono Policijos komisariato viršininko pavaduotoju, atsakingu už viešąją policiją, paskirtas Arturas Lingaitis, o Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininku – Nerijus Japertas.


Pagerbė Darbėnų kleboną

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Aktualijos
Parapijos jaunuomenė per šventines pamaldas užrišo jubiljatui tautinę juostą.

Praėjusį šeštadienį Darbėnų miestelio bendruomenė bei rajono Savivaldybės atstovai po pamaldų bažnyčioje pagerbė Darbėnų kleboną Arūną Bladžių, tądien šventusį savo 40-mečio jubiliejų.

A.Bladžius yra kilęs iš Telšių. 1994 m. baigė Telšių kunigų seminariją ir buvo paskirtas į Klaipėdos Marijos Taikos karalienės bažnyčią vikaru. Klebono padėjėjo – vikaro pareigas ten ėjo šešerius metus. Po to metus klebonavo Tryškiuose, kol buvo paskirtas klebonu į Darbėnų parapiją. Penktus metus Darbėnuose klebonaujantį Arūną Bladžių pamilo miestelio žmonės. Apie tai liudijo nuoširdūs sveikinimo žodžiai ir jubiliatui įteiktų gėlių gausybė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas