Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

(120) 2007-03-13

Atvykę į detaliojo plano svarstymą kretingiškiai pasipriešino septynaukščio statybai.

Investuotojų viltis Kretingoje pastatyti du septynaukščius gyvenamuosius namus nusipirktame sklype kretingiškiai be gailesčio daužo į šipulius. Viešajame detaliojo plano svarstyme dalyvavęs rajono meras Valerijonas Kubilius pažymėjo, kad tokio plano, koks buvo pateiktas svarstyti, rajono Taryba tikrai nepatvirtins.

Meras keičia poziciją

Privačiame žemės sklype, esančiame Mėguvos ir Teresiečių gatvių sankryžoje, bendrovė „Renostera“ rengėsi statyti du septynaukščius gyvenamuosius namus. Tačiau tokiems jų norams pasipriešino greta šio sklypo gyvenantys kretingiškiai.

Gyventojai tvirtino: jeigu būtų pastatyti daugiaaukščiai pastatai, jie patirtų daugybę nepatogumų. Gyvenantieji individualiuose namuose niekada nematytų saulės, o šalia esančių daugiabučių gyventojai kentėtų dėl naujų kaimynų, kurie būtų priversti „lipti jiems ant galvų“, nes minėta teritorija yra per maža tokiam dideliam gyventojų skaičiui ir neišvengiamai didėsiančiam automobilių srautui.

Po pirmųjų detaliojo plano svarstymų, debatų rajono Taryboje kretingiškiai su kartėliu merui priminė jo paties žodžius apie tai, kad „Savivaldybė netrukdys privačiam verslui – tik kontroliuos, kad nebūtų pažeisti galiojantys įstatymai“.

Trečiadienį įvykusio svarstymo metu meras išsakė kitokią poziciją.


Rajono moksleivių tinklinio pirmenybių finalininkai: pirmenybių nugalėtoja – KTVM komanda (juodi marškinėliai) su treneriu Valdu Tuinyla (stovi pirmas iš kairės) ir Pranciškonų gimnazijos tinklininkai, užėmę II v. Jų treneris – Arūnas Urbonas (stovi pirmas iš dešinės).

Baigėsi kelis mėnesius vykusios rajono tinklinio pirmenybės. Vidurinių mokyklų grupėje finalinis akordas pergalingai nuskambėjo KTVM tinklininkams, kuriuos treniruoja Valdas Tuinyla. Finale KTVM komanda pranoko kiek sutrikusius Pranciškonų gimnazijos tinklininkus, kurių treneriui Arūnui Urbonui tik trečiajame sete pavyko uždegti savo ugdytinius. Tačiau pergalei to neužteko.

Gerokai atkakliau įvykiai aikštėje klostėsi, žaidžiant dėl II vietos. Po ypač atkaklios kovos pergalę šventė Darbėnų vidurinės mokyklos tinklininkai, treniruojami Rolando Juknevičiaus. Jie parodė didžiulę valią ir po 5 setų kovos plėšte išplėšė pergalę. Anot pirmenybių organizatoriaus, rajono Sporto skyriaus vedėjo Nikolajaus Gnedojaus, IV v. užėmusi Simono Daukanto vidurinės mokyklos komanda, nesvarbu, kad pralaimėjo, paliko gerą įspūdį ir tai yra mokytojo Antano Razmaus nuopelnas.

Finale dėl III v. susikovė Darbėnų ir Simono Daukanto vidurinių mokyklų komandos. Laimėjo darbėniškiai (raudoni marškinėliai). Jų treneris – Rolandas Juknevičius (stovi pirmas iš dešinės). Nesvarbu, kad pralaimėjo, Simono Daukanto vidurinės mokyklos žaidėjai padarė gerą įspūdį, ir tai – jų trenerio Antano Razmaus nuopelnas.

Finalinio etapo geriausi žaidėjai: Egidijus Paplauskis (KTVM), Vykintas Dolobauskas (Pranciškonų gimn.), Laurynas Gricius (Darbėnų vid. m.), Valdas Strazdauskas (Simono Daukanto vid.m.).

Rungtynių statistika: “Darbėnų vid. m.” – “S.Daukanto vid. m.” – 3:2 (25:21;18:25;19:25; 25:13; 15:12); KTVM – “Pranciškonų gimn.” – 3:0 (25:15; 25:11; 25:23).

Pagrindinių mokyklų grupės komandos taip pat išsidalino apdovanojimus. Baublių pagr. m. komanda dėl III v. varžėsi su Darbėnų vid. m. merginų komanda ir laimėjo 3:0 (25:19; 25:18; 25:21).

Čempionų titulus po metų pertraukos vėl susigrąžino Grūšlaukės tinklininkai. Jie finale 3:0 (25:23; 25:9; 25:21) nugalėjo aikštės šeimininkus – Jokūbavo tinklininkus.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Egidijus Kniukšta (Grūšlaukė), Arimantas Mikaločius ( Jokūbavas), Eimantas Kupšys (Baubliai), Daina Kairytė ir Lauryna Šidlauskaitė (Darbėnai).

Pirmenybių organizatoriai pasidžiaugė mokytojais Stasiu Laukiu (Grūšlaukės pagr.m.), Kęstučiu Valiuku (Jokūbavo pagr.m.), Algimantu Piekumi (Baublių pagr. m.), Rolandu Juknevičiumi (Darbėnų vid.m.), kurių dėka tinklinis jau keletą metų yra populiarinamas tarp moksleivių.

“P.n.” informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas