Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mums rašo

Šauniausi atstovai ir jų mokytojos

Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro V-X klasių mokiniai šventė Europos dieną. Anglų kalbos mokytojos Rūta Valaitytė ir Jolanta Putriuvienė pakvietė mokinius į viktoriną „English speaking countries“ („Angliškai kalbančios šalys“). Viktorinos tikslas buvo skatinti mokinius domėtis ir gilinti žinias apie angliškai kalbančias šalis, paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungos sukaktį ir Europos dieną, lavinti anglų kalbos mokinių kalbėjimo, suvokimo, klausymo gebėjimus, gilinti geografines žinias. Viktorinos pradžioje aštuntokas Edgaras Rojus skaitė pranešimą apie anglų kalbos svarbą pasaulyje, kartu su anglų kalbos mokytoja Rūta Valaityte Edgaras akcentavo, kad anglų kalba yra labai svarbi karjeros siekimui ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Viktorinos metu netrūko teigiamų emocijų, klausimai buvo įdomūs ir įvairiausi. Mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į 5 šalių komandas: Australijos, Naujosios Zelandijos, Anglijos, Kanados ir JAV.


Jungtinių Tautų Organizacija drauge su Tarptautine Kolpingo draugija nuo 1994 metų gegužės 15-ąją paskelbė Tarptautine šeimos diena. Ją vis įdomiau ir išradingiau švenčia ir Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras. Šiemet ji čia minima jau ketvirtą kartą. Šventės tikslas, anot mokyklos direktorės Petronėlės Jocienės, – suaktyvinti visuomenės dėmesį į šeimas, nepalikti jų užmaršty. „Juk jų visokių ir šiandien esama. Todėl mūsų uždavinys – padaryti viską, kad šeimos židinys būtų jaukus ne tik sutuoktiniams, bet ir jų atžaloms“, – įsitikinusi ji.


Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre surengtas V Kretingos rajono mokinių folklorinių šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį...“.


Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešoji biblioteka gegužės 9-12 d. organizavo Europos savaitę „Kurkime Europos ateitį atsakingai“.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas