Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kartenoje pirmą kartą buvo surengta megėjų teatrų šventė ,,Vaidėnam tievu kalba”, skirta Kartenos miestelio 760 metų sukakčiai ir Tarmių metams paminėti.

Teatro meno mėgėjai spektaklius stebėjo Kartenos miestelio skvere.

Teatro meno mėgėjai turėjo galimybę pamatyti ir įvertinti dvi pjeses: Kretingos kultūros centro Kartenos skyriaus mėgėjų teatro spektaklį, Žemaitės komediją ,,Trys mylimos”, režisuotą skyriaus vedėjos Martinos Žąsytienės, bei Joniškio kultūros centro Kriukų skyriaus spektaklį, Emilijos Urbaitės komediją „Auksinis kiaušinis”, režisuotą Danguolės Musejukienės.

Šventės organizatorė M. Žąsytienė teigė, kad organizuoti šią šventę jai sekėsi puikiai, viskas susiklostė, kaip ir planuota.

,,Džiaugiuosi, kad į šventę susirinko nemažai žmonių. Nors aplinkiniuose kaimuose ir kaimyninėje Klaipėdoje taip pat gausu švenčių, nelikome nepastebėti ir mes. Turėjau tikslą surengti kuklią, kultūringą šventę, kad žmonės galėtų pabūti kartu, pabendrauti. Manau, kad sumanymas pavyko“, - buvo įsitikinusi M. Žąsytienė.

Šventę teigiamai vertino ir miestelio gyventojai.

,,Labai gerai, kad esant galimybei kultūros darbuotojai suorganizuoja tokius renginius. Smagu ateiti, pažiūrėti spektaklius, pabendrauti su žmonėmis. Malonu, kad nors kartais yra kur susieiti ir gerai praleisti laiką”, - kalbėjo Kartenos gyventoja Milda Venckienė.

,,Puiki šventė, puikus vakaras. Norėčiau, kad tokių renginių būtų kuo daugiau. Jei tik būtų galimybė, tikrai visuose ir dalyvaučiau”, - šventės reikalingumą akcentavo Juozas Tamošauskas.

,,Kitais metais Kartenoje planuojame organizuoti teatro festivalį, kuriame susirinktų daugiau teatro trupių”, - ateities planais pasidalino M. Žąsytienė.

Šventės dalyviai pabendravo ir neformalioje aplinkoje: jie buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sausainiais.

Ingrida DAMAŠIŪTĖ

Klaipėdos universiteto studentė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas