Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną9°C debesuotumas 28 %
Naktį7°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar jus tenkina rajono ir miesto gatvių remonto eiliškumas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kartenoje pirmą kartą buvo surengta megėjų teatrų šventė ,,Vaidėnam tievu kalba”, skirta Kartenos miestelio 760 metų sukakčiai ir Tarmių metams paminėti.

Teatro meno mėgėjai spektaklius stebėjo Kartenos miestelio skvere.

Teatro meno mėgėjai turėjo galimybę pamatyti ir įvertinti dvi pjeses: Kretingos kultūros centro Kartenos skyriaus mėgėjų teatro spektaklį, Žemaitės komediją ,,Trys mylimos”, režisuotą skyriaus vedėjos Martinos Žąsytienės, bei Joniškio kultūros centro Kriukų skyriaus spektaklį, Emilijos Urbaitės komediją „Auksinis kiaušinis”, režisuotą Danguolės Musejukienės.

Šventės organizatorė M. Žąsytienė teigė, kad organizuoti šią šventę jai sekėsi puikiai, viskas susiklostė, kaip ir planuota.

,,Džiaugiuosi, kad į šventę susirinko nemažai žmonių. Nors aplinkiniuose kaimuose ir kaimyninėje Klaipėdoje taip pat gausu švenčių, nelikome nepastebėti ir mes. Turėjau tikslą surengti kuklią, kultūringą šventę, kad žmonės galėtų pabūti kartu, pabendrauti. Manau, kad sumanymas pavyko“, - buvo įsitikinusi M. Žąsytienė.

Šventę teigiamai vertino ir miestelio gyventojai.

,,Labai gerai, kad esant galimybei kultūros darbuotojai suorganizuoja tokius renginius. Smagu ateiti, pažiūrėti spektaklius, pabendrauti su žmonėmis. Malonu, kad nors kartais yra kur susieiti ir gerai praleisti laiką”, - kalbėjo Kartenos gyventoja Milda Venckienė.

,,Puiki šventė, puikus vakaras. Norėčiau, kad tokių renginių būtų kuo daugiau. Jei tik būtų galimybė, tikrai visuose ir dalyvaučiau”, - šventės reikalingumą akcentavo Juozas Tamošauskas.

,,Kitais metais Kartenoje planuojame organizuoti teatro festivalį, kuriame susirinktų daugiau teatro trupių”, - ateities planais pasidalino M. Žąsytienė.

Šventės dalyviai pabendravo ir neformalioje aplinkoje: jie buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sausainiais.

Ingrida DAMAŠIŪTĖ

Klaipėdos universiteto studentė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas