Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Į atnaujintą salę sugrįš Kretingą išgarsinę šokiai

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Naujienos
  • 2012-12-21

Kretingos kultūros centras po netrumpos pertraukos dėl renovacijos darbų per šias Kalėdas vėl pakvies brandaus amžiaus šokėjus į visame Vakarų Lietuvos regione išgarsėjusius šokius „Kam per 40“. Šokėjus pasitiks sutvarkyta ir šventišku rūbu papuošta salė.

Į kalėdinį vakarą besirenkančius šokėjus pasitiks atnaujinta salė.

„Prieš šias Kalėdas suspėjome užbaigti šokių salės renovaciją – atnaujintas parketas, apšvietimas, perdažytos sienos, sumontuotos naujos kėdės. Skubėjome išvalyti ir parengti salę šokėjams, nes žinome, kad mūsų rengiamus šokių vakarus yra pamėgę vyresnio amžiaus žmonės iš įvairių Žemaitijos vietų. Pasilinksminti į Kretingą suvažiuoja šokėjai net iš Plungės, Telšių, Mažeikių, Gargždų, Šilutės“, - pabrėžė Kretingos kultūros centro direktorius Pranas Razmus.

Kalėdinio šokių vakaro metu gyvai gros muzikantas Saulius Būta.

P.Razmus apgailestavo, kad per kalėdinę vakaronę nesuspėta atidaryti kavinės. „Dar ligi galo nėra sutvarkytos prieigos į šokių salę, ir tada galėsime skelbti konkursą dėl kavinės nuomos. Norėtume, kad kavinė veiktų ne tik per šokių vakarus, bet ir kitų renginių metu“, - sakė jis.

Vadovas džiaugėsi, kad Kultūros centro remontas, etapais trukęs net kelerius metus, baigiamas. Šiemet renovacijos darbams buvo skirta 800 tūkst. Lt: už šias lėšas sutvarkytos administracinės patalpos, įrengta parodų salė, sutvarkyta ventiliacijos ir priešgaisrinė sistemos.

O ypač dideli pokyčiai įvykę „Atžalyno“ teatro-studijos patalpose, kurias kažkada savo jėgomis buvo sutvarkęs šios studijos režisierius Algimantas Verbutas: atnaujinta scena, įrengtos kėdės – suformuota puiki erdvė kameriniams renginiams. Ši studija tapo tarsi mažąja Kretingos kultūros centro scena, kuri bus skirta ne vien atžalyniečiams, bet ir nedideliems centro renginiams. Kitąmet Kretingos kultūros centro renovacijos darbai jau turėtų būti užbaigti. Kultūros ministerija tam yra numačiusi skirti 200 tūkst. Lt – už šiuos pinigus bus baigta tvarkyti pastato išorė bei rūsiai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas