Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rajono žemdirbiai metų darbą vainikavo bendru sambūriu

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2006-11-28

“Šie metai ūkininkams buvę nekokie. Tačiau šį vakarą pamirškime viską – karves, fermas, nušalusius ir išdžiūvusius pasėlius. Ir pakelkime tostą už visus žemdirbius ir už jų metus”, - skelbdamas pirmąjį rajono žemdirbių vakaronės tostą kalbėjo vienas iš jos iniciatorių, Žemės ūkio rūmų atstovas Juozas Abelkis.

Konkurso “Metų ūkis” nugalėtojai Vilija ir Vladas Baltuoniai rajono merui Valerijonui Kubiliui (kairėje) įteikė žemdirbių triūsą simbolizuojantį duonos kepalą.

Pabūti kartu, pabendrauti, pasivaišinti, pašokti rajono žemdirbiai buvo susirinkę Kūlupėnuose. Vakaronės organizatoriai – Ūkininkų sąjungos Kretingos skyriaus pirmininkas Antanas Stonkus ir Juozas Abelkis – išsakė mintį, jog tai galbūt bus naujos tradicijos – kiekvienais metais rinktis vis kitoje seniūnijoje – pradžia. O anot Kūlupėnų seniūno Algirdo Maciaus, simboliška yra ir tai, kad ūkininkai viešėjo buvusiame Kūlupėnų ūkio mechaniniame padalinyje, kuris neišardytas ir nesugriautas išliko darbštaus kūlupėniškio Prano Tilviko rūpesčiu.

Rajono žemdirbių sambūrį pagerbė rajono vadovai – meras Valerijonas Kubilius, jo pavaduotojas Juozas Mažeika, administracijos direktorius Valerijonas Černeckis. Jie žemdirbiams linkėjo viena – išsaugoti savo misiją auginti duoną. “Jūsų darbas, jūsų misija - verti didelės pagarbos”, - sakė meras.

Linksminami kūlupėniškių muzikantų rajono žemdirbiai turėjo galimybę ne tik pabendrauti prie vaišių stalo, bet ir smagiai pašokti.
Jis už indėlį į rajono žemės ūkio vystymąsi padėkos raštais apdovanojo: Ūkininkų sąjungos Kretingos skyriaus pirmininką Antaną Stonkų, ūkininkus Nijolę ir Stasį Pielikius (Kveciai), Stanislavą ir Povilą Mickus (Dirgalis, Darbėnų seniūnija), Dariną ir Stasį Sandarus (Rūdaičiai), vienus stambiausių Klaipėdos apskrities ūkininkus Jolantą ir Virginijų Čėsnas, Genovaitę ir Stasį Lomsargius (Šukė), Laimą ir Joną Drungilus (Kartena), Daivą ir Joną Klapatauskus (Kūlupėnai), Viliją ir Alvydą Šetkus (Imbarė), Virginiją ir Gintarą Liebus (Vydmantai), Aldoną ir Edmundą Rutkauskus (Darbėnai).

Bendrovės “Kretingos grūdai” direktorius Steponas Baltuonis įmonės prizais apdovanojo ūkininkus, kurie bendrovei pristatė daugiausia grūdų ir nupirko daugiausia pašarų. Tai: Vidmantas Abromas, Stasys Lomsargis, Bronius Milius, Vladas Baltuonis, Stasys Pielikis, Romualdas Karazinas.

Bendrovė “Agrochema” taip pat perdavė dovanų: po toną trąšų buvo padovanota jaunajam ūkininkui Mariui Eglynui bei “Metų ūkio” konkurso nugalėtojams – Vilijai ir Vladui Baltuoniams, Stanislavai ir Broniui Miliams, Aurelijai ir Antanui Leišiams. “Metų ūkio” konkurso nugalėtojai rajono vadovų bus apdovanoti iškilmingoje aplinkoje, per išplėstinį rajono Tarybos posėdį, kuris paprastai įvyksta Naujųjų išvakarėse.

Ūkininkų sambūrio dalyvius linksmino kūlupėniškiai muzikantai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas