Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-11-28

KRETINGA

J.PABRĖŽOS g.

Sekmadienio vakarą apleistame malūne, esančiame prie lurdo, degė šiukšlės ir čiužinys. Šiame statinyje glaudžiasi benamiai.

ŽEMAITĖS al.

Trečiadienį 60 metų kretingiškis K.A.M., būdamas neblaivus (1,49 promilės girtumas), vairuodamas automobilį „VW Passat“, lenkdamas kliudė „Mercedes Benz 200“ ir jį apgadino. K.A.M. iš eismo įvykio pasišalino. Po eismo įvykio Žemaitės alėjoje K.A.M. nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medžius. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti du automobiliai.

ROTUŠĖS a.

Ketvirtadienį Kretingos ligoninės reanimacijos skyriuje mirė 37 metų benamis. Į ligoninę jis buvo atvežtas iš Rotušės aikštės, kur iškviesti medikai jam konstatavo klinikinę mirtį.

ŠIAULIŲ – PALANGOS kelias.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį 17 metų kretingiškis, būdamas neblaivus (1,43 prom.), neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vairuodamas automobilį ,,VW-Passat”, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Eismo įvykio metu susižalojęs vairuotojas išleistas gydytis ambulatoriškai.

DARBĖNAI.

Penktadienio rytą Auksodžio kaimo gyventojo vairuojamas automobilis partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią 66 metų Plokščių gyventoją O.A. Moteris nuo patirtų sužalojimų mirė eismo įvykio vietoje.

Šeštadienio vakarą Pajuodupių kaimo gyventojo vairuojamas automobilis partrenkė į pagrindinį kelią įvažiavusį dviratininką – 35 metų grūšlaukiškį R.K. Eismo įvykio metu sužalotas dviratininkas, kuris dėl patirtų sužalojimų išvežtas į Klaipėdos miesto ligoninę. Iš vairuotojo paimta kraujo girtumui nustatyti.

PADVARIAI.

Trečiadienį grįžęs iš darbo padvariškis sužinojo, kad buvo įsibrauta į jo gyvenamojo namo verandą, iš kur dingo jam priklausantys daiktai: elektrinis gręžtuvas ,,Nupover”, mobiliojo telefono ,,Samsung” įkroviklis bei universalaus atsuktuvo galvučių rinkinys.

ERLĖNAI.

Ketvirtadienio rytą prie pagrindinės kaimo gatvės esančiame vandens griovyje rastas 45 metų erlėniškio V.P. lavonas be išorinių smurto žymių.

RAGUVIŠKIAI.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį degė apleistas ūkinis pastatas. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi. Medinis pastatas sudegė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas