Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Frazę „”Neturiu kuo apsirengti“ vis dažniau išgirsta ne tik vyrai iš moterų, bet ir mamos iš savo vaikų, ypač lankančių mokyklas, kur nėra privalomos uniformos. Prašmatnūs drabužiai tampa rimtu paauglių rūpesčiu. Pranciškonų gimnazijoje apsilankiusi „”Kuprinė“ teiravosi moksleivių –

Valerija Vazgirdaitė:

- Mūsų klasėje nėra didelio skirtumo – prašmatniai ar paprastai esi apsirengęs. Tačiau kažkiek jaučiasi. Panelės nepuola girtis, kad firminėse parduotuvėse pirko batus ar džinsus. Bet noras „pasikelti“ kartais išlenda. Gerai, kad įvesta uniforma, ji neleidžia per daug išsiskirti. Visgi mokymasis yra svarbiau už madas.

Aurima Nikštaitė:

- Nors ir reikia nešioti uniforminį švarką, aš išlaikau savo mėgstamą emo – punk stilių. Nemanau, kad šokiruoju kitus. Tiesiog nenoriu būti pilka pelyte. Bet tai nėra prabanga, o tiesiog stilius. Kartais pasitaiko, kad rytais nerandu kuo apsirengti, - viskas atrodo taip nusibodę. Vos vienas kitas pas mus klasėje tesipuikuoja prabangiais rūbais, nes mokytis yra svarbiausia.

Mantas Petrošius:

- Man svarbu ir tai, ir tai. Kiekvienas rengiasi, kaip leidžia jo tėvų kišenė. Bet jeigu kuris iš bendraamžių pradeda pūstis per daug dėl apsirengimo ar ko kito, susirenkame būrelis draugų ir pasikviečiam jį už mokyklos „rimtai pasišnekėti“. Po to jis pūstis jau nebenori. Mokykloje reikia mokytis, o ne vaidinti prieš kitus.

Regina Taurinskaitė:

- Viskas svarbu. Labai daug turi reikšmės, kaip esi apsirengęs. Klasėje iškart jaučiasi, jei kurio tėvai teturi mažai pinigų. Kitos mergaitės priekaištauja – pažiūrėk, kaip atrodai, ar negali geresnių batų nusipirkti. Todėl vaikai iš vargingesnių šeimų, norėdami pranokti turčius, stengiasi geriau mokytis. Turtingesnių šeimų vaikai į mokslą mažiau tekreipia dėmesio.

Vaida Žiubrytė:

- Bendraujant nelabai tesijaučia, ar klasiokas yra iš turtingos šeimos. Geri rūbai, batai, papuošalai nelemia asmens populiarumo. Jei ir būsi prabangiai apsirengęs, nereiškia, kad būsi klasės lyderis. Jeigu kažkas pradeda per daug reikštis, mes jį visaip „užvartom“. Jei gerai mokysies, įstosi ir įgysi gerą specialybę,- pats viską turėsi.

Julius Ubis:

- Pas mus mokykloje, manau, šita problema nėra aštri. Gal ir yra vienas kitas, kuris pernelyg puikuojasi prabangiais rūbais. Mes tokiems neleidžiam reikštis, nusodinam juos. Yra vaikų ir iš paprastų šeimų, kurie mokykloje visaip reiškiasi. Nesakyčiau, kad vaikai iš turtingesnių šeimų nesistengia mokytis, pastebiu, kad dažniau yra atvirkščiai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas