Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mokslo metus pasitiko su permainomis

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Švietimas
  • 2012-09-07

Kretingos rajono Baublių mokykla šiuos mokslo metus pasitiko pakeitusi pavadinimą ir gerokai praplėtusi veiklos spektrą - daugiafunkciu centru tapusi įstaiga nuo šiol žinių teiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Pristačiusi pasikeitusį mokyklos pavadinimą jos direktorė Verutė Keblienė mano, kad nuo šiol įstaigoje žinių ir įdomios veiklos suras ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

„Mes daug funkcijų vykdėme ir iki šiol, tik nebuvome taip įvardinti oficialiai. Nuo 2001 metų ugdome įvairaus amžiaus vaikus: ikimokyklinukus, priešmokyklinukus, pradinukus bei pagrindinio ugdymo mokinius. Visada bendradarbiavome ir su Baublių bendruomene, kultūros darbuotojais, maldos namais, tačiau nuo šiol šie ryšiai bus dar tvirtesni. Tikimės, kad mūsų įstaiga teiks žinių šviesą ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems“,- teigė Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Verutė Keblienė.

Pasak V.Keblienės, baubliškiai jau dabar domisi, kokios veiklos jie ras Baublių mokykloje-daugiafunkciame centre. „Turime daug idėjų ir minčių, tad dabar planuojame, ką ir kaip pavyktų įgyvendinti. Mūsų veikla labiausiai ir priklausys nuo bendruomenės poreikių – ko žmonės norės, pageidaus, kaip gausiai jie susirinks į užsiėmimus. Baubliškiai – ir vaikai, ir suaugusieji – galės naudotis mūsų mokyklos sporto baze, čia treniruotis. Pas mus galėtų vykti ir renginiai, skirti sveikatos temoms, kviečiamos burtis įvairių bendraminčių grupės, pavyzdžiui, šeimininkių susiėjimai, kur jos pasidalintų savo patarimais ir patirtimi. Galbūt suaugusiuosius sudomintų ir akademinės paskaitos, kuriose jie galėtų pasisemti mokslo žinių“,- pasakojo V.Keblienė.

Anot jos, užsiėmimus suaugusiesiems galės vesti ir mokytojai, ir iniciatyvūs bendruomenės žmonės. Tad tie gyventojai, kuriems būtų įdomu suorganizuoti renginį ar užsiėmimus kokia nors tema, norėtų pasidalinti savo žiniomis ir mintimis su kitais, kviečiami kreiptis į mokyklos-daugiafunkcinio centro administraciją, kuri padės suderinti renginio laiką bei numatys tam tinkamas patalpas.

Kretingos rajono Baublių mokyklą-daugiafunkciame centre, kurio vidus per vasaros remontus atnaujintas, buvo išpuoštas naujais gėlynais bei poilsio zona, šiemet mokosi 95 vaikai, iš kurių 20 lanko ikimokyklinę grupę, 9 – priešmokyklinę.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas