Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Močiutės scenoje spindėjo lyg žvaigždės

  • Danutė DUNAUSKAITĖ
  • Kultūra
  • 2006-11-21

Sekmadienio popietę į Kretingos kultūros centro salę, nešinos gėlėmis, rinkosi ištisos šeimos. Į šventę “Močiutė visad jauna” kas atėjo “sirgti” už savo pažįstamas, kas - už drauges ar koleges.

Bendrai nuotraukai sustojo šios “Močiutė visad jauna” šventės dalyvės (iš kairės) – Regina Vaičiulienė, Romutė Girskienė, Rūta Kaulickienė, Stasė Jasienė, Valerija Beržanskienė, Aldona Retkienė, Sigita Urbonienė. Nuotraukoje nėra Martinos Žąsytienės ir Adelės Gaidjurgienės.

Sumanymas surengti šventę močiutėms ir išrinkti šauniausią, anot projekto autorės ir renginio vedėjos Birutės Laučienės, gimė tada, kai ji pati tapo močiute. “Norėjosi įrodyti,- sakė B.Laučienė,- kad močiutė dar nėra senutė. Dauguma mūsų išgyvename gražiausią savo gyvenimo tarpsnį, esame aktyvios, dirbame ir svajojame”. Prieš renginį kalbinta B.Laučienė džiaugėsi, jog idėjai įgyvendinti suradusi nemažai rėmėjų, kurie, nors ir kukliomis, bet su meile suruoštomis dovanėlėmis pažadėjo nudžiuginti renginio dalyves.

Devynioms pretendentėms į šauniausios močiutės titulą - Stasei Jasienei, Adelei Gaidjurgienei, Martinai Žąsytienei, Sigitai Urbonienei, Valerijai Beržanskienei, Romutei Girskienei, Aldonai Retkienei, Rūtai Kaulickienei ir Reginai Vaičiulienei - reikėjo įdėti nemažai triūso ir fantazijos įvairioms užduotims parengti.

Šauniausia močiute išrinkta Sigita Urbonienė.

Visų pirma, norėdamos save pristatyti, močiutės Kultūros centro fojė parengė fotonuotraukų stendus su įsimintiniausiomis gyvenimo akimirkomis. Iškepė pyragus, sumaišė mišraines, pagamino savo firminius patiekalus ir pristatė juos žiūrovams.

Pasakodamos apie didžiausią savo turtą - anūkus, močiutės kartu su jais surengė įspūdingą koncertą, kurio metu dainavo, muzikavo, skaitė eiles. Salėje neliko nė vieno abejingo žiūrovo, visi pritarė jų dainavimui, gausiais plojimais sutikdavo ir palydėdavo. Vienur kitur salėje iškelti plakatai ragino dalyves nepasiduoti konkurentėms.

Renginį paįvairino koncertavę sportinių šokių kolektyvas “Ritmas”, Skuodo kultūros centro vokalinis merginų ansamblis “Vaivorykštė”, Kretingos kultūros centro moterų ansamblis “Retro”.

Renginiui baigiantis scenoje Vienos valso sūkuryje sukosi “Ritmo” šokėjų ir močiučių poros.

Šauniausią iš šauniausių slaptu balsavimu išrinko patys žiūrovai. Ja tapo Sigita Urbonienė.

Po nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų džiaugėmės tapę dar vieno tradicija tapsiančio renginio žiūrovais ir dalyviais.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas