Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingiškė, Klaipėdos universiteto studentė Eglė Girtavičiūtė neperseniausiai sugrįžo iš Rusijos sostinės Maskvos, kur įvyko Pasaulio mėgėjų fitneso čempionatas. Klasikinio fitneso rungtyje absoliučioje įskaitoje Eglė užėmė I vietą.

Eglė Girtavičiūtė šią savaitę savo jėgas išbandys jau profesionalų varžybose.

Anot pačios merginos, Maskvoje įvykęs čempionatas buvęs ypač aukšto lygio. “Palyginus su praėjusių metų čempionatu, į šių metų renginį sportininkai atvyko ypač gerai pasirengę: programos – įdomios, parengtos ypač kūrybiškai, pasikeitęs sportininkų požiūris į aprangą ir kitus privalomus atlikti dalykus. Pajutau, jog kyla ir vertinimo komisijos kriterijai, vertinant sportininkų pasirodymus – pro komisijos akis “nepraslysta” niekas – nei sportininko stovėsena, nei šukuosena ar makiažas. Svarbi kiekviena detalė, net, pavyzdžiui, tai, kaip sportininkas įeina į sceną”, - įspūdžiais iš pasaulinio renginio dalinosi Eglė Girtavičiūtė.

Pasirengti čempionatui jai padėjo mama Gerada Girtavičienė, kuri pripažino, jog fitnesas – pakankamai brangi sporto šaka, o pats sportas jį pasirinkusiam žmogui tampa gyvenimo būdu. “Treniruotis reikia nuolat. Nuolat reikia galvoti, kaip parengsi programą, kiek sportinių elementų panaudosi ją kurdamas ir panašiai. Po daugialypių treniruočių, per kurias kuriamas sportininko kūnas, seka tam tikros dietos, nes nesubalansavus mitybos vien tik treniruotėmis gero rezultato nepasieksi”, - įsitikinusi Gerada Girtavičienė, savo įsteigtame sporto klube STEELAS dirbanti kūno kūrybos, arba fitneso, trenere. Siekiant maksimalaus rezultato, nuolat yra bendraujama ir konsultuojamasi su žinoma fitneso trenere Natalija Murnikoviene.

Pasaulio mėgėjų fitneso čempionate startavo per 300 šios sporto šakos atstovų iš 34 pasaulio šalių. Eglė Girtavičiūtė buvo viena iš penkių merginų, gynusių mūsų šalies garbę Maskvoje.

Pasaulio mėgėjų fitneso čempionato išvakarėse Eglė Girtavičiūtė savo jėgas išbandė Lietuvos fitneso taurės varžybose. Jose modelių kategorijoje, kai vertinamos kūno proporcijos, išvaizda, elegancija, Eglė užėmė I vietą. Kretingiškei teko varžytis ne tik tarp lietuvaičių, bet ir tarp latvių bei esčių.

Tose pačiose varžybose Eglė Girtavičiūtė I vietą užėmė ir klasikinio fitneso rungtyje.

Lietuvos fitneso taurėje neblogai sekėsi dar dviem kretingiškėms, kurias varžyboms parengė Gerada Girtavičienė. Savo amžiaus grupėje – jaunuolių iki 16 metų – bei savo kategorijoje Barbora Varkojytė užėmė II vietą, Reda Serapinaitė – I v.

Artimiausi Eglės Girtavičiūtės planai – startas fitneso profesionalų čempionate, kuris Vilniuje įvyks šį savaitgalį. Tai bus pirmasis kretingiškės pasirodymas tarp profesionalų. Teisę startuoti tokio lygio varžybose fitneso mėgėjai gauna tuomet, kai Pasaulio mėgėjų čempionatuose iškovoja pirmąsias arba prizines vietas.

Kaip jai seksis tarp profesionalų, Eglė nespėliojo. Ji ir jos mama žino, kad, pasirodant tarp profesionalų, sportininkės laukia gerokai griežtesni vertinimo kriterijai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas