Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Kretingiškis verslininkas Sigitas Abrutis sakė nebeskaičiuojąs, kiek jo remiama “Bikap” komanda turi apdovanojimų. “Kasmet “Bikap” tinklininkams ir krepšininkams per sezoną pavyksta laimėti po dvi – tris taures, tad apdovanojimų ir nebeskaičiuoju”, - sakė S.Abrutis, sportą remiantis jau gerą dešimtmetį.

Kretingiškis verslininkas Sigitas Abrutis sportą remia jau gerą dešimtmetį. Jis įsitikinęs, kad sporto rėmėjų tikslas – suburti ir išlaikyti stabilią komandą, kurioje svarbiausia – draugystė ir ryšiai tarp komandos, klubo narių.

Anot pašnekovo, viskas prasidėję nuo šnekų su draugais. Kai draugų būry buvo sugalvota suburti komandą, ji formavosi paprastu ir priimtinu būdu: draugas atsivedė draugą, šis – dar draugą ir taip toliau. “Aš ir pats mėgau sportuoti, tad sportas man niekada nebuvo svetimas. Tačiau turiu pripažinti, kad ir draugų įkalbinėjimams turėti komandą pasidaviau gana lengvai. Dėl to niekada nesigailėjau: remti sportą – reiškia turėti draugų, bendraminčių, sportas man tapo turiningu laisvalaikiu”, - apie pasinėrimo į sportą ir komandų būrimosi pradžią pasakojo verslininkas.

Jo nuomone, turėti komandą nėra brangus malonumas: kai komandos žaidėjams nereikia mokėti atlyginimų, o tereikia pasirūpinti jų apranga, startiniais mokesčiais, variklis, skatinantis remti sportą, yra noras kažką daryti, veikti. Per tuos dešimt metų, kiek S.Abrutis remia komandas, buvo nupirkti jau keturi komplektai aprangos, o rajono pirmenybėse startuoja trys klubo komandos: “Bikap” I ir II bei senjorų.

Sporto klubas “Bikap” atsirado ne taip jau ir seniai – jį suburti paragino rajono Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus.

Šį sezoną “Bikap” senjorus pakeitė “Kryžkelė”, nes prie klubo rėmėjų prisijungė Vytas Indreika. “Klubą ir komandas neakivaizdžiai paremia Rada ir Juozas Matulevičiai. Kai yra galimybė prekiauti jų pramogų komplekse, atsiranda galimybė remti ir išlaikyti komandą, - sakė S.Abrutis. – Apskritai Kretingoje yra žmonių, kurie nesavanaudiškai remia sportą. Visada smagu pabendrauti, pasikalbėti su bendraminčiais – tuo pačiu Juozu, Aleksandru Daraškevičiumi, Edmundu Valantiejumi, Petru Paulausku, Evaldu Jodkoniu. Taigi Kretingoje yra į ką lygiuotis, kai kalbama apie sporto rėmimą”.

Pokyčiai “Bikap” klube ir komandose yra susiję su gyvenimo realijomis. Štai prieš startą pirmojoje rajono krepšinio pirmenybių lygoje nebeliko kai kurių žaidėjų: Arvydas Šikšnius išvyko į JAV, Aidas Viskontas žaidžia už Vilniaus “Sakalus”, Irmantas Viskontas pasinėrė į verslą, Mindaugas Reinikis ir Marius Gedvilas vėl turi galimybę žaisti “Policijos” komandoje, Regimantas Jurevičius “laimės ieškoti” išėjo į “Tereką”.

“Pokyčiai yra natūralūs. Vietoj buvusių žaidėjų atėjo kiti. Ir vėl komanda formuojasi principu “draugas per draugą”. Edvinas Patamsis į komandą atsivedė Eroldą Sovą, Dainius Milašius – Mindaugą Mikutį, pakvietėme į komandą Evaldą Kiškį. Svarbiausia, ką esu pastebėjęs, kad komanda išliktų stabili ir kad ją, tokią stabilią, palaikytų žiūrovai. O jie labai greitai “nusižiūri” mėgiamą komandą ir išlaiko jai simpatijas”, - įsitikinęs S.Abrutis.

Klubo “Bikap” nepaliko jo senbuviai – Elijus Bertužis, Egidijus Šleinius, į komandą sugrįžo Andrius Šiaulys.

Artimiausi klubo “Bikap” planai – sudaryti galimybes sportuoti vaikams, kad klubui augtų pamaina.

“Rimtesnių planų ir neturime. Futbolui, tenka pripažinti, nebelieka laiko, todėl mūsų klubas rajono futbolo renginiuose nestartuoja. Ir dar labai svarbu, kad įkurtas klubas nebūtų popierinis. Taigi geriau mažiau, bet tvarkingiau ir stabiliau,” – teigė S.Abrutis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas