Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Su kokia įžymybe norėtumėte papietauti?

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Gatvės interviu
  • 2006-11-17

Mindaugas Daukintis:

- Jėzau, su kuo čia – taip staiga paklausėte... Na, gal su Algimantu Čekuoliu. Tai – labai įdomi asmenybė. Mane žavi jo pasaulio suvokimas. Pietaujant labiau norėčiau jį pažinti kaip žmogų – jis šitiek apkeliavęs, tiek pasaulio įžymybių pažinęs. Manau, kad pietūs, bent iš mano pusės, galėtų trukti netrumpai.

Steponas Ščevinskas:

- Geriausia būtų su Algirdu Brazausku. Jis man tinka į pašnekovus ir pagal amžių, ir šiaip yra įdomi asmenybė. Kokie bebūtų buvę sunkūs laikai, jis vis vien surasdavo išeitį. Tačiau apie politiką nesinorėtų šnekėti. Įdomiausia būtų apie medžioklę, sportą, nes ir pats turiu tarptautinę rankinio teisėjo kategoriją.

Rimas Strockis:

- Norėčiau su kokiu nors politiku pabendrauti. Oi, atsirastų apie ką pašnekėti ir paprieštarauti. Geriausia būtų su tais, kurie apgavo. Na, pavyzdžiui, su tuo, kuris dabar apie Kremlių vaikštinėja. Paklausčiau jo: kodėl mes, jo rinkėjai, šiandien esame „išdurti“. Pasikalbėtume vyriškai – „viens ant vieno“, - manyčiau, pietūs ilgai netruktų.

Larisa Moncevičienė:

- Man patinka Rūta Ščiogolevaitė: ir kaip ji dainuoja, ir kaip šoka. Aš už ją sergu TV laidoje „Šokių dešimtukas“. R.Ščiogolevaitė man atrodo paprasta, “neišsistačiusi” moteris. Norėčiau su ja pabendrauti, o bendraujant – kai niekur nereikia bėgti ir lėkti – abiem įdomių temų, manau, atsirastų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas