Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Vyriškį mušė ir plėšė triskart

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-11-10

Sumuštas ir apiplėštas 63 metų Vaineikių gyventojas Antanas Viskontas gydomas ligoninėje. Sumušta vyriškio galva, sudaužytas ir maudžia visas kūnas. Nukentėjusysis sako, kad neatleis savo skriaudėjams, kurie jį plėšė ir mušė triskart.

Vaineikiškis Antanas Viskontas, savo paties namuose sumuštas įsibrovėlių, gydomas ligoninėje.

Dėl įvykio policija sulaikė tris to paties kaimo gyventojus – 14 metų A.Š., 15 metų M.K. ir 23 metų R.K. Pas juos rastas ir televizorius, kurį jauni vaineikiškiai išnešė iš A.Viskonto namų, kai čia įsibrovė trečią kartą. Policijos duomenimis, nė vienas iš sulaikytųjų iki šiol nėra buvęs teistas. Du iš jų jungia giminystė – jie yra svainiai.

Pirmą kartą nelaukti svečiai pas A.Viskontą apsilankė prieš Mirusiųjų dieną. Vyriškis jau miegojo, kai plėšikai įsibrovė į jo namelį ir mušdami žmogų reikalavo pinigų. A.Viskontas davė jiems 50 Lt. Piniginę su daugiau pinigų jis spėjo paslėpti, bet plėšikai, nukentėjusiojo manymu, pamatė, kad jis turi piniginę, kurioje yra daugiau pinigų.

Po poros dienų tie patys plėšikai įsibrovė antrąjį kartą. Jie vėl mušė žmogų reikalaudami pinigų. A.Viskontas atidavė likusius 50 Lt. Plėšikai, vyriškio tvirtinimu, išsinešė du radijo imtuvus, sieninį laikrodį.

Vyriškis gyvena vienkiemyje, tad pagalbos neprisišauksi. Jo durų užraktas – paprastas kablys, kurį jauni įsibrovėliai įveikė be vargo. Paklaustas, kodėl jis nesiskundė policijai dukart užpultas, A.Viskontas sakė manęs, kad plėšikai tikrai nebegrįš. Nukentėjusysis sakė jaunuolius, kuriuos pažinojo iš matymo, apskundęs jų šeimoms, bet niekas nekreipė dėmesio.

Plėšikai pasirodė ir trečiąjį kartą. Tai buvo lapkričio 4 d. apie 22 val.

A.Viskontas išgirdo prie durų triukšmą. Tačiau vos spėjo įeiti į verandą, kaip durų užraktas vėl buvo išlaužtas. Vyriškio žodžiais, visi trys įsibrovėliai vėl, kaip ir pirmuosius du kartus, jį mušė pagaliais ir rankomis.

Įsibrovėliai vėl reikalavo pinigų arba grasino užmušią. A.Viskontas pinigų nebeturėjo, todėl plėšikai paėmė pavasarį įsigytą televizorių. Įsibrovėliams išsinešdinus, A.Viskontas vargais negalais nusigavo iki lovos, nes buvo naktis, o jis neturėjo jėgų iš savo vienkiemio nueiti iki artimiausių kaimynų. Prasikamavęs naktį, apie penktą valandą ryto A.Viskontas nuėjo pas artimiausius kaimynus, kurie iškvietė medikus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas