Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Į aikštę – su elegantiškomis suknelėmis

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2006-11-10
Kretingos moterų krepšinio komanda “Augma” savo pogrupyje yra pirmoji, į aikštę išbėgusi su elegantiškomis sportinėmis suknelėmis: priekyje (iš kairės) – Dalia Pikiotienė, Loreta Grušienė, Marina Šaulienė, Milda Žiubrienė, Milda Laureckienė; stovi – Daiva Drungilienė, Vaida Lankauskienė, Vilma Baltuonienė, Edita Jurgileviečienė, Rima Bodrovienė, Roberta Ramanauskaitė, Daiva Mažionienė, Birutė Gliaubertaitė, Rosita Kniukštienė. Kartu nebuvo Aivos Gylienės.

Kretingos moterų krepšinio komanda “Augma”, startavusi Lietuvos krepšinio moterų A lygos varžybose, savo pogrupyje yra vienintelė, į aikštę išbėgusi su sportinėmis suknelėmis. “Jos krepšinio aikštėje šiek tiek suteikia elegancijos, - sakė komandos vadovė Birutė Gliaubertaitė. – Komandos moterys yra dėkingos rėmėjai – bendrovei “Augma”, kad šioji naujam sezonui nupirko naują aprangą”.

Kretingiškės krepšininkės sportines sukneles nusižiūrėjo per pavasarį Kaune vykusias “Žvaigždžių dienas”, kuomet vyko ir “Tūtos” sportinių rūbų kolekcijos pristatymas. “Iš tiesų su naujoviška apranga labai smagu žaisti”, - tvirtino B.Gliaubertaitė.

“Augmos” sudėtis iš esmės jau nesikeičia kelerius metus. Prieš dvejus metus komandą papildė nauja žaidėja Roberta Ramanauskaitė, į treniruotes iš Klaipėdos važinėja Rima Bodrovienė, buvusi kretingiškė Vilma Baltuonienė, Daiva Drungilienė, Aiva Gylienė, Edita Jurgilevičienė. Komandos nepaliko jos senbuvės Marina Šaulienė, Milda Laureckienė, Daiva Mažionienė, Milda Žiubrienė ir kitos. Komanda treniruojasi kartą per savaitę, tačiau trenerio neturi. “Į komandą prašosi dar ne viena klaipėdietė, mat, Klaipėda neturi moterų komandos, žaidžiančios A lygoje, tačiau mūsų nuomone, žaidėjų šiai dienai pakanka, - kalbėjo komandos vadovė. – Ypatingų tikslų sau nekeliame. Mums tiesiog smagu susirinkti, žaisti, bendrauti. To pakanka dirbančioms, šeimas turinčioms moterims”.

Lemiamu žaidimo momentu žodį, kaip visada, taria komandos lyderė Marina Šaulienė, tačiau esant galimybei, stengiamasi, kad per varžybas į aikštę išbėgtų kuo daugiau žaidėjų.

Sezoną “Augma” pradėjo pergalėmis. A lygoje savo pogrupyje, kuriame varžosi Palangos SM, Pakruojo SC, Šiaulių “Rūtos” ir Šilutės “GPI-Statyba”, kretingiškės žaidžia dviejų ratų sistema, ir į kitą etapą patenka dvi geriausios komandos. “Rimtos pergalės įpareigotų mus finansiškai, tad mums svarbiausia – dalyvauti lygos varžybose”, - teigė B.Gliaubertaitė.

“Augma” ir šį sezoną ketina tęsti tradiciją dalyvauti veteranių varžybose, be klaipėdiečių žaidėjų – varžytis rajono moterų krepšinio pirmenybėse.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas