Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Tikslas - žaisti atkrintamosiose rungtynėse

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2006-11-07

Lietuvos regionų krepšinio lygoje Kretingos vyrų komanda “Kretinga”, sezoną pradėjusi pergale, pirmąsias varžybas namuose sužaidė tik praėjusį savaitgalį. “Startas – geras, tačiau kitos rungtynės išvykose buvo nesėkmingos”, - komandos sezono pradžią komentavo jos treneris Remigijus Malakauskas.

Komandos treneris Remigijus Malakauskas apgailestavo dėl vieno – jog komandą paliko du geri žaidėjai.

“Pajūrio naujienoms” jis sakė, jog komandai keliamas tikslas susijęs su siekiu savo zonoje užimti trečiąją vietą, patekti į dvyliktuką ir iškovoti teisę žaisti atkrintamosiose rungtynėse.

Treneris papasakojo ir apie pokyčius komandoje. Į ją sugrįžo “legionieriai airiai” – Andrius Šiaulys ir Tomas Baranauskas. “Tikiuosi, kad vaikinai iš naujo pritaps komandoje”, - sakė R.Malakauskas.

Jis apgailestavo, jog komandą paliko Kęstas Monkus ir Darius Anužis. “Kęstas krepšinio kamuolį iškeitė į teisėjo švilpuką. Kolegos teisėjai pastebėjo, jog Kęstas turi gabumų teisėjauti, tad ką padarysi – tegu vaikinas tobulėja, - apie priežastis, privertusias vaikinus palikti “Kretingą”, kalbėjo R.Malakauskas. – Darius gi – ilgametis komandos žaidėjas – su komanda atsisveikino dėl amžiaus. Gaila. Jis buvo tas žaidėjas, kuriuo buvo galima pasikliauti lemiamais momentais, jis pasižymėjo taikliais tolimais metimais. Vienu žodžiu, Darius turėjo taiklią ranką. To mums labai trūks”.

Kretingos vyrų krepšinio komanda “Kretinga”, pasirengusi pirmosioms varžyboms namuose: priekyje (iš kairės) – Vytautas Zapalis, Tomas Baranauskas, Remigijus Turskis, Alvydas Gudas, Gediminas Drungys, Marius Jurkus; stovi Ramūnas Strazdauskas, Linas Narkus, Dalius Srėbalius, komandos treneris Remigijus Malakauskas, Laurynas Beniušis, Marius Kontrimas, Andrius Šiaulys.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, komandą papildė Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Šį sezoną į komandą įsijungė Vilius Bruzdeilinas. Ką jis nuveiks aikštėje, parodys sezonas. “Kiekvienais metais neišvengiame problemos: vyresniesiems žaidėjams dažnai sunku suderinti darbus, mokslus su treniruočių režimu, išvykomis į varžybas. Todėl kasmet į komandą pakviečiame naujų jaunų žaidėjų”, - apie būtinybę komandą papildyti jaunais žaidėjais kalbėjo “Kretingos” treneris.

Komandos nepaliko senbuviai – Ramūnas Strazdauskas, Remigijus Turskis, Laurynas Beniušis, Sergejus Pavliukovas, kuris kažkiek laiko praleis ant atsarginių žaidėjų suolelio, nes yra patyręs traumą.

Kretingos “Kretinga” kol kas dar nesurado rimtų rėmėjų. Pagrindine komandos rėmėja ir toliau lieka rajono Savivaldybė. “Gyvename iš kuklaus biudžeto, kurį išdėliojome planingai, - sakė rajono Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus. – Viskas brangsta, išlaidos didėja. Tačiau visų svarbiausia yra tai, kad rajono vyrų krepšinio rinktinė – neišsibėgiojusi ir kad vyrai aikštėje daro tai, ką gali padaryti. Esu įsitikinęs, jog rinktinės rezultatai pagerės, kai sustiprės rajono sporto bazė”.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas