Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Eismo įvykio metu žuvo šešiolikmetė

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Keliuose
  • 2006-10-31

Vakar kūlupėniškiai į paskutinę kelionę palydėjo šešiolikmetę Jūratę Stankevičiūtę. Mergaitė žuvo eismo įvykio metu naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Kūlupėniškiai svarsto, kad mergaitė galėjo žūti dėl to, jog iškrito iš automobilio, tačiau policija kol kas šio fakto nekomentuoja – įvykis tiriamas.

Buvusios moksleivės kūnas buvo pašarvotas Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinėje mokykloje.

Tragiškai pasibaigusi nelaimė įvyko netoli Kūlupėnų. Apie pirmą valandą nakties automobilis „Audi 90“, vairuojamas 18 metų karteniškio Giedriaus Tamošausko, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Eismo įvykio metu nukentėjo 16 metų šio automobilio keleivė kūlupėniškė J.Stankevičiūtė. Ligoninėje mergaitę medikai bandė reanimuoti, tačiau jos gyvybės išgelbėti nepavyko. Dėl patirtų sužalojimų reanimuojama ji mirė priėmimo skyriuje.

Eismo įvykio metu nukentėjo ir vairuotojas G.Tamošauskas. Medikai jam diagnozavo galvos smegenų sukrėtimą, krūtinės ir riešo sumušimus. Tačiau gydytis ligoninėje jaunuolis atsisakė.

Aštuoniolikmetis, vos kelių mėnesių vairavimo patirtį turintis jaunuolis buvo neblaivus. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas vidutinis girtumas – 1,6 promilės. Papildomai nustatyti girtumą ligoninėje buvo paimta jo kraujo.

G.Tamošauskas yra Kartenos vidurinės mokyklos dvyliktokas. Mokytojų žodžiais, jaunuolis yra gabus ir problemų dėl jo elgesio mokykla neturėjo.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus. Iš karto po įvykio G.Tamošauskas buvo uždarytas į areštinę. Kaip sakė tyrėjas Andrius Fridinovas, tokių priemonių buvo imtasi dėl to, kad jaunuolis buvo neblaivus, gyvena ne Kretingoje, todėl reikėjo, kad jis išblaivėtų.

Policijos duomenimis, apvirtus automobiliui, G.Tamošauskas darė visa, kad mergaitei kuo greičiau būtų suteikta pagalba. Pagalbos šauktis jis bėgo į artimiausią gyvenamąjį namą.

Kelias Kartena – Kūlupėnai – Salantai yra krašto kelias. Kaip sakė Kūlupėnų seniūnas, jis yra sutvarkytas, neseniai buvo atnaujintas. Toje vietoje, kur įvyko eismo įvykis, kelias daro nežymų posūkį. Pirminiais duomenimis, karteniškis eismo įvykį sukėlė dėl to, kad nepasirinko saugaus greičio ir nepajėgė suvaldyti automobilio.

J.Stankevičiūtei, kuri šiemet buvo pradėjusi Klaipėdoje mokytis amato, lapkričio 22 d. būtų sukakę 17 metų.

Beveik prieš keturis mėnesius – liepos 3 d. – buvo palaidota mergaitės motina. Neseniai nelaimė ištiko dar vieną šios šeimos narį. Vienas žuvusios mergaitės brolių miške susižalojo koją. Medikams jos išgelbėti nepavyko. Jauno vaikino koja buvo amputuota.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas