Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Prisiminė nuveiktus darbus

  • Diana JOMANTAITĖ
  • Kaimo bendruomenėse
  • 2012-01-10

Vydmantų kultūros filialo saviveiklininkai juokaudami sako, kad pas juos Naujieji metai prasideda kiek vėliau – tik tada, kai įvyksta tradicinė jų vakaronė.

Vydmantų kultūros filialo saviveiklininkai tradicinės savo vakaronės laukia labiau, negu didžiausių metų švenčių.

Savaitgalį vydmantiškiai pasitiko Tris karalius ir atsisveikino su senaisiais metais – prisiminė, kokius darbus nuveikė ir kokie nauji planai dar laukia.

„Nors gražiausios žiemos šventės jau seniai pasibaigė, visus aplankė Trys karaliai, mes, Vydmantų saviveiklininkai, tik dabar sau skelbiame 2012 metų pradžią. Jau daugelį metų turime tradiciją pasibaigus šventėms susirinkti draugėn kartu su sutuoktiniais, vaikais, lauknešėliais ir atšvęsti. Kasmet susigalvojame ką nors naujo ir įdomaus – praėjusiais metais saviveiklininkus apdovanojome nuotraukų rinkiniais. Galėjo prisiminti, ką per metus nuveikę. Šiemet gi aptarsime, kuris ansamblis daugiausiai koncertavo, labiausiai buvo kviečiamas“, - pasakojo Vydmantų kultūros filialo vedėja Jolanta Japertienė.

Į vakaronę tradiciškai susirinko moterų vokalinis ansamblis, folkloro grupė „Žemčiūga“ ir liaudiškos muzikos kapela.

„Patys sau ir pagrojame, ir padainuojame, ir žaidimų prigalvojame. Žmonės kūrybingi, nereikia raginti linksmintis ar sukti galvą, kokia turėtų būti vakaro programa“, - sakė J.Japertienė.

Ji pasidžiaugė, kad metai, nors ir kriziniai, saviveiklininkams veiklos nepašykštėjo. Moterų vokalinis ansamblis, „Žemčiūga“, liaudiškos muzikos kapela, jaunių šokių studija koncertavo po 10 kartų, vaikų folkloro ansamblis, moterų klubas „Birutė“ pasirodė po 5 kartus, vaikų dramos teatras – 7, filiale surengtos 5 parodos. Daugiausiai – 12 - koncertų ir išvykų turėjo vaikų šiuolaikinių šokių kolektyvas.

„Šiemet vakaronė taps ir išbandymų scena mūsų moterų vokaliniam ansambliui. Moterys atliks naujausias dainas – publika nuspręs, kurias verta įtraukti į repertuarą“, - prieš renginį kalbėjo J.Japertienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas