Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Salantų policija – seniūnijos patalpose

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-10-20

Nuo savaitės pradžios Salantų policijos nuovados pareigūnai darbuojasi naujai suremontuotose patalpose Salantų seniūnijos pastate.

Pirmajame Salantų seniūnijos pastato aukšte policijos nuovadai atiduoti du kabinetai. Pareigūnams įsikurti Policijos departamentas skyrė 35 tūkst. Lt. Už juos buvo pakeisti langai, durys, grindų danga, įrengta laikino sulaikymo kamera, kurioje jau pabuvojo trys piliečiai.

Salantų nuovadoje dirba keturi pareigūnai: nuovados viršininkas Žydrūnas Kazlauskas ir trys apylinkių inspektoriai – Robertas Neverauskas, Marius Martišius ir naujai priimtas Tomas Kubilius. Naujajam apylinkės inspektoriui patikėta Imbarės seniūnija.

Kaip sakė nuovados viršininkas Ž.Kazlauskas, kol kas į naujai suremontuotus kabinetus teko sunešti senus baldus, tačiau tikimasi, kad Policijos departamentas skirs lėšų naujiems įsigyti. Policija turi 2005 m. laidos visureigį „Mitsubishi“ bei 1993 m. laidos „Volvo“.

„Rajono Tarybai nusprendus, šie du kabinetai Salantų policijos nuovadai suteikti pagal panaudos sutartį penkeriems metams, - sakė rajono Policijos komisariato viršininkas Jonas Petrikas. – Policija moka už komunalinius patarnavimus, telefonus.“

Dėl techninių problemų Salantų nuovados pareigūnai negali naudotis Vidaus reikalų ministerijos internetu.

Pastatas, kuriame iki šiol darbavosi Salantų policijos nuovados pareigūnai, priklausė policijai. Tačiau jis buvo avarinės būklės, o remontui reikėjo didelių pinigų. Todėl, pasak J.Petriko,kartu su Savivaldybe buvo nutarta nuovadą įkurdinti seniūnijoje.

Dėl to ir gyventojams patogiau, nes visa valdžia įsikūrė po vienu stogu, ir darbuotojams, nes pagerėjo darbo sąlygos. Senojoje nuovadoje nebuvo ne tik šildymo, bet ir tualeto. Laikinojo sulaikymo kamera buvo įrengta nešildomame koridoriuje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas