Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Trys merginos užpuolė šešiolikmetę

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-10-20

Sumušta šešiolikmetė Klementina gydoma ligoninėje, o trys 18-20 metų merginos artimiausiu metu bus apklausiamos dėl šio įvykio. Taip keturioms merginoms pasibaigė vakarėlis, spalio 13 vakarą vykęs Grūšlaukės kultūros namuose.

Darata Žukova nusiteikusi ieškoti teisybės, nes jos dukros skriaudikės, mamos nuomone, net nesuprato padariusios blogai.
Dukra grįžo ištikta šoko

Į policiją kreipėsi grūšlaukiškė Darata Žukova. Moters teigimu, Grūšlaukės kultūros namų šokių salėje vykstant šokiams jos dukrą sumušė grūšlaukiškės – 18 metų Dovilė Mikutaitė, 20 metų Vaida Narvydaitė ir jų draugė iš Klaipėdos rajono Evelina Tubelytė. Nukentėjusi nepilnametė yra Klaipėdos vaikų ligoninėje, kur ji gydoma dėl galvos ir bendro kūno sumušimo.Trečiadienį nukentėjusiąją apžiūrėjo teismo medicinos ekspertai. Jie policijai pateiks pirmines išvadas dėl sužalojimo.

Pasak Klementinos mamos D.Žukovos, dukra penktadienio vakarą iš kultūros namų grįžo ištikta šoko. Mama iškvietė medikus, kurie mergaitei suteikė pagalbą ir namiškius įspėjo kreiptis pagalbos, jeigu mergaitės būklė pablogėtų.

Pasijuokė iš motinos nerimo

Kitą dieną D.Žukova susitiko su visomis trimis minėtomis merginomis bei vienos iš jų motina. Pasak Klementinos mamos, merginos taip ir nesuprato, ką iš tiesų padarė jos dukrai.

„Kai pasakiau, jog pablogėjus sveikatai Klementiną vešiu į ligoninę, jos tik juokėsi“, - pasakojo D.Žukova.

Klementinos savijauta pablogėjo kitą dieną, pakilo temperatūra – Kretingos medikai ją išsiuntė į Klaipėdą, kur mergaitė buvo paguldyta į ligoninę.

Viena iš D.Žukovos minėtų merginų, moters tvirtinimu, studijuoja teisę, kita – pati yra motina. Grūšlaukiškė sakė, jog jos dukrą mušusių merginų motinos išgyvena ne dėl to, ką padarė jų dukros. Joms labiausiai gaila, kad gali nukentėti jų pačių vaikai. Viena atvirai skundėsi, kad dukros mokslams išleido daug pinigų, o prasidėjus teisminiams procesams visa nueitų perniek - būtų sugadintas jos dukters gyvenimas. Ši moteris pasisiūlė sumokėti už vaistus, kurių reikia gydant Klementiną.

D.Žukova mano, kad nei pačios merginos, nei jų motinos taip ir nesupranta, kas iš tiesų įvyko, jos nesupranta, kad tai yra rimta. Todėl moteris pasiryžo, jos pačios žodžiais, eiti iki galo.

„Teisingumas turi būti įvykdytas“, - laikosi nuostatos D.Žukova.

D.Žukova sakė, kad konfliktas tarp jos dukros ir merginų kilo dėl ankstesnių mergaitiškų nesutarimų, vienai ir kitai pusei ginant jaunesnes seseris. Šios susitaikė, o vyresniosios nuoskaudos nepamiršo.

Saugojo jaunuolius, pražiūrėjo merginas

„Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą kol kas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, - sakė Darbėnų nuovados viršininkas Tomas Mikelkevičius. – Įtarimai dar nepareikšti – laukiama pirminių ekspertų išvadų“.

Kaip sakė T.Mikelkevičius, grūšlaukiškės nurodytos merginos dar neapklaustos. Tai ketinama padaryti artimiausiu metu, sulaukus pirminių išvadų dėl šešiolikmetės sužalojimo.

Nė viena iš įvykio dalyvių niekada nėra buvusi patekusi į policijos akiratį. Policijos pareigūnus stebina faktas, kad muštynes sukėlė merginos. Tokio atvejo nuovados viršininkas sakė nepamenąs.

Nuostabos dėl merginų muštynių neslėpė ir Grūšlaukės kultūros namų vadovė Genutė Viskontienė. Tą vakarą ji budėjo šokių metu. Bet kai įvyko muštynės, ji buvo prie lauko durų – pardavinėjo bilietus. Moteris, 14 metų dirbanti Grūšlaukėje, taip pat sakė nepamenanti net panašaus atvejo. G.Viskontienės žodžiais, ji nuolat stebėdavo jaunuolius, iš kurių galima buvo visko tikėtis, bet jai nė į galvą neatėjo, kad reikia saugoti ir merginas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas