Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar išvardintumėte Lietuvos partijas, ar pasakytumėte jų skaičių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kokį įspūdį jums paliko Anglijos Karalienės vizitas?

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Gatvės interviu
  • 2006-10-20

Vaidotas Endriuška:

- Jokio. Žiūrėjau per televiziją: sena moteris, kaip ir kitos jos amžiaus – visi iš tos pačios mėsos esam. Jos titulas man ir kitiems paprastiems žmonėms nieko nereiškia. Gal ji ir svarbi mūsų ponams. O Anglijoje karalienė – tik simbolinis titulas. Valstybėje ji nevaidina jokio vaidmens, viską sprendžia parlamentas.

Joana Puškorienė:

- Gerą įspūdį. Man labai patinka tokios elegantiškos, išdidžios, savo vertę žinančios moterys. Karalienė yra ir labai protinga, ji gali pašnekėti visomis temomis su aukščiausiomis valstybių galvomis. Atvažiavusi pas mus, ji sužinojo apie Lietuvą, ir išvažiavo patenkinta. Ir mums gerai, kad atvažiuoja tokios garbingos asmenybės.

Aldona Bakstienė:

- Didelį. Visgi gilias tradicijas turinčios monarchijos atstovė atvyko į Lietuvą. Mūsų šalį pagaliau pagerbė karališkoji šeima, o tai reiškia didelį pripažinimą Lietuvai. Mums – didelė garbė. Biudžeto pinigų, aišku, Karalienės priėmimui išleista nemažai. Bet juk patys žinome, nori gero baliaus – teks paišlaidauti.

Daiva Stonkuvienė:

- Labai gerą. Buvo įdomu žiūrėti, kaip mūsų šalis mokėsi ir pasiruošė priimti Karalienę – viskas, atrodo, ėjo tiksliai kaip šveicariškas laikrodis. Ir tai įvertino pati Karalienė. Elžbieta II man yra žavi asmenybė: būdama tokio garbaus amžiaus ji nesėdi vietoje, o važinėja, lanko valstybes, domisi kitų tautų gyvenimu.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas