Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

A.Vizbaro paramos fondas įsteigtas 1995 m. Fondą įsteigė ponia Aldona Look savo tėvo Antano Vizbaro, dirbusio ekonomu pas grafą Tiškevičių, atminimui. Šiuo metu ponia A. Look gyvena Havajuose Honolulu mieste.

Spalio 11 dieną Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijos Kretingos skyriuje buvo įteiktos A. Vizbaro stipendijos. Premijas – po 150 JAV dolerių – kaip ir kasmet įteikė A. Vizbaro giminaitis aktorius Liubomiras Laucevičius. Pasak jo, ponia Aldona Look taip prisimena ir pagerbia tą vietą, kur kažkada dirbo jos tėvas. Iškilminga įteikimo ceremonija vyko simbolinėje kolegijos vietoje – skaitykloje - informacijos ir kultūros traukos centre. Čia studentai randa įvairių informacijos šaltinių, kurie padeda įgyti žinių ir gebėjimų, siekti mokslo aukštumų, tapti pavyzdžiu kolegoms. Tokiais pavyzdžiais šį rudenį tapo trys studentės: trečio kurso verslo vadybos specialybės studentė Dangira Barkauskaitė, antro kurso geodezijos specialybės studentė Edita Rimkienė, trečio kurso prekybos vadybos studentė Vilma Suslova.

Skyriaus vadovė Lijana Simonaitytė studentams palinkėjo stiprinti savo socialinius įgūdžius, suvokti, kad atkakliai siekdamas savo tikslų, smalsumu ir atkakliu darbu sukursi materialinę gerovę sau ir savo bendruomenei.

Studentės nuoširdžiai dėkojo L. Laucevičiui už stipendijas ir perdavė padėkos laiškus poniai Aldonai Look.

Edita MĖŽETIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas