Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ir vėl palaimins gerumą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Kultūra
  • 2011-11-11

Lapkričio pabaigoje Kretingos kultūros centras inicijuoja labdaros akciją-koncertą „Palaiminki gerumą...“. Tai – jau antrasis rajono kultūros darbuotojų bandymas geros valios žmones suburti labdaringai veiklai, o surinktus pinigus paskirti tiems, kuriems jų labiausiai reikia.

„Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet atsisukame į sergančius vaikus – surinktas lėšas ketiname paskirti Vaiko širdies asociacijai, vadovaujamai Daivos Jonauskienės, - labdaros akcijos prasmę apibūdino Kultūros centro darbuotoja Birutė Laučienė. - Praėjusiais metais surinktus pinigus – beveik 6 tūkst. Lt – per Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorę Aldoną Kerpytę perdavėme onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams: merginai iš Naujosios Akmenės ir kretingiškiui berniukui, kurie serga ypač sunkia vėžio forma. Galvojame, jog elgiamės teisingai, rūpindamiesi būtent sergančiais vaikais“.

Kvietimai į labdaros akciją-koncertą jau platinami Kretingos kultūros centre, viešojoje bibliotekoje, Švietimo skyriuje, katalikų bažnyčioje, rajono Savivaldybėje. Už vieną kvietimą prašoma aukoti nuo 10 Lt.

Anot labdaros akcijos-koncerto rengėjų, aukoti gali visi, kuriuos jaudina sergančių vaikų ir jų tėvų likimas.

Kam atiteks suaukoti pinigai, nuspręs Vaiko širdies asociacija, kuriai surinktos lėšos bus perduotos pasirašant pinigų perdavimo-gavimo aktą. „Speciali pinigų perdavimo komisija yra sudaryta tam, kad viskas vyktų skaidriai, be jokių įtarinėjimų iš pašalies“, - tvirtino B.Laučienė.

Labdaros akcija-koncertas bus dviejų dalių: pirmojoje bus pristatytas Dalios Kanclerytės sukurtas filmas „Vaiko širdis“ bei pristatyta Vaiko širdies asociacijos veikla, antrojoje koncertuos Vilniaus kvartetas bei solistė Joana Gedmintaitė, vakarą ves muzikologas Viktoras Gerulaitis. Vakaro rengėjams neatsisakė padėti rajono meras Juozas Mažeika, kuris yra ir renginio globėjas, savo indėliu prisidės atlikėjai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas