Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar, norint įsidarbinti į valstybės tarnybą, vis dar reikia turėti pažinčių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jokūbave skambėjo popmuzika

  • Aldona KAREČKAITĖ
  • Kultūra
  • 2006-03-03
Daug aplodismentų sulaukė Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos duetas Gabrielė Jundaitė ir Rokas Valiukas.

Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinėje mokykloje įvyko pop grupių festivalis “Meilės laivas”, į kurį atvyko apie 150 moksleivių ne tik iš Kretingos rajono mokyklų, bet ir Klaipėdos, Palangos.

Festivalis įvyko šeštą kartą. Susirinkusiuosius pasveikino “Meilės laivo” kapitonas – Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos tarybos pirmininkė Drąsuolė Jundienė.

Jokūbavo pagrindinei mokyklai atstovavo Gabrielės Jundaitės ir Roko Valiuko duetas, vadovaujamas Ritos Valiukienės.

Pasak renginio organizatorės Ritos Valiukienės, vaikams nuo mažumės reikia ugdyti gerą muzikinį skonį.

Atlikėjai buvo įvertinti penkiomis nominacijomis. Žiūrovų simpatijas pelnė Kretingos pranciškonų gimnazistų ansamblis (vadovė L.Šiaulienė). Jauniausio kolektyvo nominacija atiteko Kurmaičių pradinės mokyklos ansambliui (vadovė J.Kripienė). Linksmiausiu kolektyvu pripažintas Kartenos vidurinės mokyklos dvyliktokių merginų ansamblis (vadovė D.Norvaišienė). Išradingiausia atlikėja išrinkta Palangos Vlado Jurgučio vidurinės mokyklos solistė Š. Bagdonaitė (vadovė D. Beržanskienė). Jai talkino ir gausių aplodismentų nusipelniusi šios mokyklos choreografinė grupė “Vėtrungė” (vadovė B.Gikarienė). “Meilės laivo” kapitonė savo prizą skyrė palangiškei, V.Jurgučio mokyklos solistei A. Bertašiūtei (vadovė D. Beržanskienė) už dainą “Laivo kapitonė”.

Pasak renginio organizatorės, Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos muzikos mokytojos Ritos Valiukienės, malonu, kad organizuojant festivalį neliko nuošalyje visas mokyklos kolektyvas. Pagalbos sulaukė ir iš Seimo nario Petro Gražulio.

Anot R.Valiukienės, šio renginio tikslas - parodyti, jog ir popsas gali būti gražus. Pasak pašnekovės, popmuzikai skiriama mažai dėmesio. Tokie renginiai padeda lavinti ir moksleivių skonį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas