Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 100 %
Naktį3°C debesuotumas 4 %
Apklausa

Ar Kretingoje paprasta įsigyti narkotikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Smurtaujantis tėvas skriaudė ir vaikus

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Juodoji kronika
  • 2006-03-03

Teismas įspėjo 40-metį Dauginčių gyventoją dėl netinkamo elgesio su savo vaikais.

Į teismą kreipėsi rajono Vaikų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) viršininkė Violeta Lukoševičienė. Tokį vaikų gynėjų sprendimą lėmė žinios, pasiekusios iš mokyklos, kurioje mokosi daugintiškio vaikai.

Pirmokas ir ketvirtokė dažnai praleidžia pamokas. Kai mokytojai pasiteiravo, kodėl vaikai neina į mokyklą, jie paaiškino, kad tėvas geria, namuose smurtauja, jie negali išsimiegoti, todėl praleidžia pamokas.

Sausio pabaigoje vyriškis grįžo namo girtas ir pradėjo mušti žmoną. Jis visą naktį vaikštinėjo po namus, neleisdamas vaikams miegoti. Tėvas naktį pažadino jau užmigusią dešimtmetę dukrą, liepdamas paruošti valgyti.

Vaikai pasakojo, kad jiedu kartu su motina nuo įtūžusio tėvo yra slėpęsi ūkiniame pastate, laukdami, kol šis nusiramins. Girtas tėvas išjunginėja namuose šviesą, stumdo ir laužo baldus, visu garsu paleidžia televizorių. Kartais paslepia vaikų kuprines, kad šie neišeitų į mokyklą. Vienas vaikų norėtų, kad tėtis negertų ir visi gražiai gyventų, o antrasis nori naujo tėčio, kuris negertų, nerūkytų ir nesimuštų.

Sudėtingomis sąlygomis gyvenantys vaikai yra silpnesnės sveikatos už savo bendraamžius, yra jautrūs, sunkiai bendrauja su klasės draugais. Jie nepasitiki nei savimi, nei kitais. Taip vaikus apibūdina jų mokytojai ir seniūnijos darbuotojai.

Daugintiškis aplinkinių žinomas kaip geriantis, smurtaujantis ir namais nesirūpinantis vyriškis. Kadangi anksčiau jis nėra buvęs baustas, teismas pirmąjį kartą jį įspėjo dėl netinkamo elgesio su savo vaikais. Teismas įspėjo 40-metį Dauginčių gyventoją dėl netinkamo elgesio su savo vaikais.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas