Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Sveikatos apsaugos ministras Žilvinas Padaiga Seimo plenariniame posėdyje pristatė Tabako kontrolės įstatymo pataisas, kurioms pritarus, nuo 2006 m. liepos 1 d. įsigalios draudimas rūkyti restoranuose, kavinėse, baruose ir kitose viešojo maitinimo įstaigose, klubuose, diskotekose. Rinkos analizės ir tyrimų grupės atlikta 18-74 amžiaus Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad prieš rūkymą pasisakė 74,4 proc. respondentų. Tad ir mes gatvėje sutiktų žmonių paklausėme:

Romualdas Leknius:

- Kova su vėjo malūnais. Pirmiausia reiktų pradėti nuo mokyklos – sudaryti ir parengti tokią programą, kurią išdėstant būtų galima vaikus įtikinti, jog rūkymas iš tiesų – žalingas. O tiems, kurie rūko, jau nieko nebepadarysi: jeigu rūko – tai ir toliau rūkys, nesvarbu, kad tai bus draudžiama tam tikrose vietose.

Stefanija:

- Kadangi pati nerūkau, tad man ir sunkiau atsakyti. Tačiau draudimui rūkyti pritarčiau, nes labai jau negražiai atrodo rūkantis žmogus, ypač jaunimas. Mano nuomone, draudimais rezultato galima pasiekti – problema bent iš dalies būtų išspręsta, ir lengviau būtų kvėpuoti tiems, kurie nerūko.

Ramutis Dauskurdas:

- Seniai reikėjo uždrausti. Varžyti negalima tik laisvės ir demokratijos, o su rūkymu galima kovoti draudimais. Mano nuomone, draudimas tikrai padės: juk vaikystėje irgi su beržine rykštele į tam tikrą vietą gaudavome, ir tai padėjo – vis labiau klausydavome.

Antanas:

- Man tas pats, nes aš neberūkau. Be abejo, geriau bus nerūkantiems, tačiau draudimu priversti mesti rūkyti tikrai nepavyks. Aš rūkyti mečiau didelėmis valios pastangomis, o ne dėl draudimų. Taigi kiekvienas turėtų pradėti nuo savo valios ugdymo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas