Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Rugsėjo 9 dieną Žibininkuose, “HBH-Juozo alaus” darykloje, įvyko IX-asis respublikinis 3x3 krepšinio turnyras, skirtas 770 Saulės mūšio metinėms paminėti.

Juozo ir Rados Matulevičių kasmet organizuojamame krepšinio turnyre dalyvavo 97 komandos iš visos Lietuvos. Iškilmingą krepšinio turnyro atidarymo ceremoniją savo atvykimu paženklino ir buvęs prezidentas Rolandas Paksas, į Žibininkus sugrąžinęs aplink pasaulį apskraidintą Žemaitijos vėliavą.

Po IX-ojo respublikinio krepšinio turnyro atidarymo, kurį paskelbė organizatoriai J. ir R.Matulevičiai bei R.Paksas, tarp žaidėjų užvirė karšta kova. Sportininkai tarpusavyje varžėsi atskirose amžiaus grupėse.

Į renginį su savo bendražygiais atvykęs R.Paksas sėkmės linkėjo ir sirgo už tris turnyre dalyvavusias partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai ir demokratai) komandas. Dalyvius taip pat palaikė partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai ir demokratai) Kretingos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė su į renginį gausiai susirinkusiais skyriaus nariais.

Kasmet vis daugiau žmonių sutraukiančio respublikinio masto turnyro dalyviai labiausiai žavėjosi organizatorių Juozo ir Rados Matulevičių pastangomis ir entuziastingumu, organizuojant su verslu, rodos, nieko bendro neturintį sportinį renginį.

Nors ryte virš krepšinio aikštelių kaupėsi lietaus debesys, “HBH-Juozo alaus” daryklos šeimininkas J.Matulevičius tikino, jog gamta dar nė karto nėra nuvylusi – visus devynerius varžybų gyvavimo metus lietus Žibininkų padangę aplenkdavo. Puikus oras ir pakili nuotaika turnyro dalyvius lydėjo ir šiemet. Varžybose jėgų neprarasti padėjo Rados cepelinai bei Juozo alus ir gira, kuriais tradiciškai buvo vaišinami krepšininkai.

Po įnirtingų kovų paaiškėjo visų amžiaus grupių nugalėtojai, kurie buvo apdovanoti rėmėjų ir organizatorių įsteigtais prizais. Prizus teikė L.Matulevičiūtė ir J.Matulevičius. Prizininkėmis tapo po tris komandas iš kiekvienos grupės.

I amžiaus grupėje, kurioje žaidė 10-12 metų berniukai, 1-ąją vietą iškovojo “Nagliukai” iš Palangos, 2-ąją - vydmantiškiai “Burundukai”, treti liko “Sliekiukai” iš Kretingos. Paguodos prizu apdovanota komanda “Tvarka ir teisingumas”.

II mergaičių grupėje (13-15 m.) laurus nuskynė “Skrajukės” iš Darbėnų bei 2-ąją vietą užėmusi “Fanta” iš Kretingos. II vaikinų grupėje nepralenkiami buvo Kretingos “Partizanai”, nedaug nuo jų atsiliko “Piatačiokai” iš Klaipėdos bei taip pat iš uostamiesčio atvykusi ir 3-ios vietos taurę parsivežusi komanda “Lygis”.

III grupėje savo jėgas išbandė 16-18 metų merginos bei 14-16 metų vaikinai. Ypatingai sekėsi Palangos sportininkėms – jos pasidalino visas tris prizines vietas. 1-ąją vietą iškovojo “Merginos”, 2-oji atiteko komandai DSG, o 3-oji - komandai ESI.

Vaikinų grupėje pergalę išplėšė taip pat palangiškiai – “Naglio” komanda. 2-osios ir 3-osios vietų apdovanojimus pasidalino dvi kretingiškių komandos – “Klivarai” ir “Ledas”.

IV amžiaus grupėje susirungė merginos ir moterys nuo 19 metų. Čia prizus už pirmąsias vietas į namus išsivežė dvi komandos, atvykusios iš Kauno: VDU-1 ir VDU-2. 3-ioji vieta atiteko komandai “Viola” iš Palangos. Tarp 17-19 m. vaikinų sužibėjo komanda “Didieji praradimai” iš Kretingos, pelniusi 1-ąją vietą. Palangos “Puikioji” bei iš Klaipėdos atvykę “Upokšnio” komandos žaidėjai pasiskirstė 2-ąją ir 3-ąją vietas.

V grupėje, tarp 20-30 m. vyrų pergalę šventė “Kūlupėnai” iš Kretingos rajono, 2-oje vietoje liko”Sanitex” iš Klaipėdos, 3-oje – KU komandos krepšininkai.

Tarp 31-41 metų žaidėjų 1-ąją vietą pelnė klaipėdiečių “Krantas”. 2-oji vieta atiteko “Terekui” iš Kretingos, 3-oji – komandai “Meda” iš Klaipėdos.

VII amžiaus grupėje susirungė vyriausi turnyro vyrai. Pergalę išplėšė Kretingos “Naujoji sąjunga”, antri liko “Skrydžio” vyrai, treti - “Zavera” iš Palangos.

Krepšinio mylėtojai taip pat varžėsi ir šeimų grupėje, kur 1-oji vieta atiteko “Bratkoms” iš Palangos. Jiems nusileido kretingiškių komanda “Gadeikiai” bei 3-oje vietoje likusi komada “Šnapsas” iš Palangos.

Už Klaipėdos “Sanitex” komandą varžybose žaidęs vydmantiškis Žilvinas Jašinskas sakė, jog turnyre dalyvauja ketvirtą kartą. Anot vaikino, turnyro rezultatais komanda liko patenkinta, mat nesitikėjo, kad pavyks užimti 2-ąją vietą. Žilvinas prisipažino, jog dar prieš prasidedant varžyboms “Sanitex” komandos nariams rankas spaudė pats R.Paksas – galbūt dėl to sėkmė lydėjo iki pat finalo.

Nuo pirmojo turnyro varžybose dalyvaujantis Romualdas Mažionis teigė, jog rezultatai dažniausiai priklauso nuo to, kaip sudaromos amžiaus grupės. 2-ąją vietą vyriausių amžiaus grupėje su komanda “Skrydis” iškovojęs R.Mažionis prisiminė, kad per devynerius metus yra tekę ir didesnes pergales švęsti.

IX-ojo respublikinio krepšinio turnyro uždarymą skelbdamas J. Matulevičius dėkojo sportininkams ir rėmėjams bei pakvietė atvykti į kitąmet įvyksiantį jubiliejinį X-ąjį krepšinio turnyrą.

Viktorija VAŠKYTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas