Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Į eismo įvykį pateko panašiomis aplinkybėmis

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Keliuose
  • 2006-09-15

Kretingiškis Romualdas Beniušis, praėjus ketveriems metams po eismo įvykio, dėl kurio buvo pripažintas kaltu ir nuteistas bei prarado darbą policijoje, vėl pateko į eismo įvykį – tame pat kelyje, tą patį mėnesį, o automobilyje, į kurį jis trenkėsi, taip pat buvo keleivė skuodiškė.

Rugsėjo 7 d. vakarą apie 20 val. kelyje Kretinga – Darbėnai automobilis „VW Golf“, vairuojamas 45 metų kretingiškio Romualdo Beniušio, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu „VW Caravelle“, vairuojamu 41 metų salantiškio Arvydo. Eismo įvykio metu sužaloti visi trys „VW Caravelle“ važiavę žmonės ir „VW Golf“ vairuotojas R.Beniušis. Pastarasis buvo paguldytas į ligoninę, o kitu automobiliu važiavę žmonės gydomi ambulatoriškai.

Salantiškis Arvydas važiavo su žmona ir jos motina, gyvenančia Skuodo rajone. Vairuotojas sakė pamatęs automobilį, kuris įsuko į jo važiuojamą juostą ir trenkėsi į automobilio „ VW Caravelle“ priekį.

Arvydui buvo sumušta krūtinė, pilvas, jo žmonai – sumušta galva, prakirstas antakis, kurį medikai sutvirtino siūlais, uošvei sumušta galva, petys, jai sopa visą kūną. Apžiūrėję šiuos sužeistuosius ir suteikę pagalbą, medikai juos išleido gydytis ambulatoriškai.

Pasak Arvydo, R.Beniušis automobilyje buvo prispaustas. Jį ištraukė į nelaimės vietą atvykę žmonės, kurie mano, kad vairuotoją nuo rimtesnių sužalojimų apsaugojo oro pagalvės. Įvykio vietoje buvo ir alkoholinių gėrimų butelių. Ar R.Beniušis vairavo neblaivus, kol kas oficialių žinių nėra. Alkotesteriu jo blaivumas nebuvo patikrintas – paimta kraujo.

R.Beniušio policija iki šiol neapklausė ir įvykio nekomentuoja.

R.Beniušis yra buvęs policijos darbuotojas, tačiau dėl eismo įvykio, įvykusio prieš ketverius metus, jis buvo atleistas iš darbo ir nuteistas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas