Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rugsėjo 7-20 dienomis Lietuvoje lankosi ir koncertuoja “Taikos muzikantai” iš Šventosios žemės kartu su lengvą roką grojančia grupe “Sarah” iš Vokietijos. Rugsėjo 14 dieną 14.00 val. muzikantai koncertuos Salantų kultūros centre. Tai jų bendras projektas, pavadintas “Meilės kelione”. Simboliška, kad tautos, turėjusios labai skaudžios patirties, į ateitį žvelgia meilės, atleidimo ir susitaikinimo žvilgsniu ir kviečia kitus meilės kelionei.

“Dabar yra tinkamas metas “Meilės kelionei” dėl sunkumų Šventojoje žemėje, ypač jei įvertinsime, iš kur “Taikos muzikantai” atvyksta”,- sako “Sarah” grupės muzikantas Elijas, jau ne kartą koncertavęs Lietuvoje.

Nabil ir Samia - palestiniečiai iš Nazareto, gyvenantys krikščioniškoje bendruomenėje, Ofer Golany su šeima gyvena Jeruzalėje. Jis - žydas. Jie susitiko 2002 m., kritišku metu, kai Elija ir Jenifer (“Sarah” muzikantai iš Vokietijos ir Austrijos) darbavosi Šventojoje žemėje, dalyvaudami taikos judėjime (Abraomo vaikai), melsdamiesi, pasninkaudami, muzikuodami ir dalyvaudami įvairialypiuose dialoguose. “Sarah” ir “Taikos muzikantai” organizavo kelis koncertus Šventojoje žemėje bei Europoje, kad taikiai įsikištų į politinę nelaimę, besitęsiančią iki šiol.

Muzikantų viešnagę Lietuvoje organizuoja Šiaulių vyskupija, Šiaulių vyskupijos Katalikų evangelizacijos centras, bendradarbiaujant su taikos judėjimu už taiką Jemeal ir Lietuvos miestuose veikiančiomis organizacijomis.

Į Salantus, pabuvoję stambiausiuose Lietuvos miestuose bei keliavę piligriminį žygį į Šiluvą, muzikantai atvyks koncertuoti salantiškio, Šiaulių vyskupijos Katalikų evangelizacijos centro direktoriaus Juozo Dapšausko dėka.

“P.n.” informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas