“Minija” - “Bangelė” - 0:1

Kretingos “Minija” savo stadione ketvirtadienį žaidė II lygos Vakarų zonos rungtynes su Gargždų “Bangele”. Gargždiškiai sugebėjo ne tik atsilaikyti prieš šeimininkus, bet ir išsivežė į namus pergalę, rezultatu 1:0.

Taip “Bangelė” atsirevanšavo už patirtą pralaimėjimą savo aikštėje, tokiu pačiu rezultatu.

Per pirmas dešimt minučių kretingiškiai sugebėjo surengti dvi šimtaprocentines atakas. Jų metu atakos smaigalyje atsidūręs Mindaugas Anužis nesugebėjo įveikti paskutinės kliūties - puikiai šiose rungtynėse žaidusio gargždiškių vartininko.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, “Bangelės” žaidėjai vis drąsiau veržėsi “Minijos” vartų link, ne kartą kėlė kampinius, tačiau “Minijos” vartininko Artūro Kačausko nuginkluoti nepavyko.

Antrąjį kėlinį “Minija” pradėjo agresyviau, tačiau nesėkmingai - komandos puolėjams Ramūnui Grikšui ir Mindaugui Anužiui nepavyko susikurti realių progų ir pergudrauti varžovų vartininko.

Jei pirmajame kėlinyje kretingiškius dar gelbėjo gan patikimai žaidę komandos gynėjai, tai antrajame, kai po traumos aikštėje nebepasirodė Arūnas Dievinas, sutriko ir komandos gynyba.

Neryžtinga kretingiškių gynyba pasinaudojo “Bangelė”. Kairiuoju kraštu prasiveržęs gargždiškis G.Gailius perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur likęs neuždengtas svečių žaidėjas G.Skurdauskas pasiuntė kamuolį į “Minijos” vartus.

Per likusį laiką vaizdas aikštėje nepakito - “Minijos” žaidėjų atakos rungtynių pabaigoje buvo bevaisės.

“Minijos” sudėtis: A.Kačauskas, M.Vaičiulis, A.Dievinas (T.Jaugelavičius), G.Arys, Re.Grikšas, Ra.Grikšas, A.Žilinskas, A.Tolis, S.Paulius, A.Kurbangalijevas (K.Gečas), M.Anužis.

Įvartis: 73 min. - G.Skurdauskas (0:1).