Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pristatė savo septintąją knygą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Kultūra
  • 2006-02-28

Kretingos pašto viršininkas, Kaimo rašytojų sąjungos narys Pranciškus Šernas savo gerbėjams pristatė septintąją savo knygą – publicistikos rinkinį apie Kretingos rajono paštų darbuotojus “Paštininkai”. Į knygos “Paštininkai” pristatymo vakarą pasveikinti rašytojo susirinko rajono vadovai, kolegos paštininkai, kurių ne vienas yra tapę naujosios P.Šerno knygos herojais.

“Aš visada jas mačiau. Mielas, darbščias”, - apie laiškininkes, knygos herojes kalbėjo P.Šernas.

Paštininkų temą jis iš dalies buvo palietęs savo pirmojoje atsiminimų knygoje “Prisiminimų keliais”, tačiau surinkęs daugybę dokumentų, atsiminimų, nuotraukų, daugybę istorijų apie laiškininkų, paštininkų gyvenimą, darbą ir jausmus, visa tai nusprendė sudėti į atskirą knygą. Ją ir pats rašytojas, ir atsiliepusieji apie ją pavadino unikalia knyga, kadangi tokio pobūdžio knyga išleista pirmą kartą.

“Rašiau ne sau. Rašiau tiems žmonėms, su kuriais dirbau, kuriuos pažinojau. Noriu, kad mano knygą skaitytų patys jos herojai, jų artimieji, vaikai ir anūkai”, - sakė P.Šernas, dėkodamas visiems, padėjusiems išleisti knygą “Paštininkai”.

Rašytoją, Kretingos pašto viršininką Pranciškų Šerną (kairėje) pasveikino Klaipėdos apskrities pašto viršininkas Jonas Tarvydas. Viduryje – knygos pristatymo vakaro vedančioji Birutė Laučienė.

Padėkos žodžiai buvo skirti rajono Savivaldybės merui Valerijonui Kubiliui, bendrovės “Lietuvos paštas” valdybos pirmininkui, Susisiekimo ministerijos sekretoriui Valdemarui Šalanskui, “Lietuvos pašto” generaliniam direktoriui Jonui Šalavėjui, šios bendrovės personalo direktoriui Vygantui Čeponiui, Lietuvos informatikos , ryšių ir elektronikos bendrijos pirmininkui Alfredui Basevičiui, Klaipėdos apskrities pašto viršininkui Jonui Tarvydui, bendrovės “Aurija” direktoriui Algiui Plokščiui, “HBH-Juozo alaus” daryklos savininkams Radai ir Juozui Matulevičiams, Kretingos miškų urėdui Antanui Barnauskui, “Valstiečių laikraščio” redaktoriui Jonui Švobai ir, žinoma, žmonai Elvyrai, kuri taip pat džiaugėsi tuo, jog Pranciškus Šernas prisiminė tuos žmones, kurie visada buvo šalia jo.

Knygos pristatymo vakaro dalyviai turėjo progos pasiklausyti Stasio Liupkevičiaus atliekamų dainų, kartu pabūti prie vaišių stalo. O pats rašytojas pusiau rimtai, pusiau juokaudamas pažadėjo, kad naujoji jo knyga bus … erotinis romanas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas