Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Užvakar rajono pedagogai susirinko į „Pirmąją pamoką“ Kretingos meno mokykloje. Vėl mokiniais tapusiems pedagogams teatralizuotą pamoką dėstė renginių vedėjas ir pedagogas iš Šilutės Mintaras Smelevičius. Tai buvo proga prisiminti savo mokyklinius metus, mokytojus, bendraklasius ir parašyti diktantą.

Ši šventė yra rengiama kasmet prieš Rugsėjo 1 – ąją. Pasak Švietimo skyriaus vedėjos Dalios Martišauskienės, pedagogams rugsėjis – naujų darbų ir naujų vilčių pradžia.

Rajono Savivaldybės meras Valerijonas Kubilius sakė, kad jis su vicemeru Juozu Mažeika ir Švietimo skyriaus vedėja Dalia Martišauskiene aplankė visas rajono ugdymo įstaigas. Mero nuomone, jos yra puikiai atnaujintos ir sutvarkytos, darbuotojai puoselėja aplinką. Dalis darželių ir lopšelių turi naujus virtuvės prietaisus.

Šiemet mokslo metus pradės Salantų gimnazija – trečioji ugdymo įstaiga rajone, gavusi gimnazijos statusą (veikia Pranciškonų ir Jurgio Pabrėžos gimnazijos).

Švietimo skyriaus vedėja D.Martišauskienė pasveikino prie pedagoginės bendruomenės prisijungusius naujus darbuotojus: Švietimo skyriaus specialistę Astą Pocienę, vaikų darželio-mokyklos „Pasaka“ vaikystės pedagogikos centro direktorę Zitą Domarkienę ir jos pavaduotoją Dianą Bakstienę, Pranciškonų gimnazijos direktoriaus pavaduotoją Saulių Šopagą, Suaugusiųjų mokymo centro direktoriaus pavaduotoją Virginiją Kvietkauskinę.

Mero sveikinimų sulaukė ir naujoji Švietimo skyriaus vedėja D.Martišauskienė.

D.Martišauskienės žodžiais, tai šventinis pedagogų susitikimas, o apie švietimo įstaigų problemas bus kalbama direktorių pasitarime, kuris įvyks rugsėjo 12 dieną.

Vėliau rajono pedagogai bendravo prie vaišių stalo.

Šventės dalyviai apžiūrėjo parodą, kurioje rajono mokymo įstaigos eksponavo vasaros renginių vaizdinę medžiagą.

Dovilė SIMAITYTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas