Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Ar iš tiesų mokiniai valgys pigų maistą

  • Vitalija VITKAUSKIENĖ
  • Naujienos
  • 2006-08-29

Nors oficialiai neskelbiama, tačiau yra aišku, kad konkursą maitinti mokinius visose rajono mokyklose laimėjo Irenos Narmontienės individuali įmonė.

Iki šių mokslo metų pradžios, penkerius metus mokinių maitinimo paslaugą rajone teikė dvi įmonės - minėtoji I.Narmontienės ir Irmanto Norkaus vadovaujama viešoji įstaiga “Kretingos maistas”.

Abi šios įmonės rungėsi ir šią vasarą rajono Savivaldybės paskelbtame konkurse mokiniams maitinti. Vokai su konkurso dalyvių pasiūlymais buvo atplėšti rugpjūčio 4 dieną. Jeigu nebūtų buvę pretenzijų, šiandieną būtų jau paskelbtas nugalėtojas ir su juo pasirašyta paslaugos teikimo sutartis.

Dėl “Kretingos maisto” reiškiamų pretenzijų nugalėtojo išaiškinimas užsitęsė. “Penktadienį I.Norkus buvo atėjęs ir patikino, jog daugiau nebebus jokių pretenzijų”,- vakar “Pajūrio naujienoms” sakė rajono Savivaldybės administracijos direktorius Valerijonas Černeckis, kuris yra ir rajono Savivaldybės Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas.

I.Narmontienės individuali įmonė pasiūlė itin pigias patiekalų kainas, kurios ir sukėlė I.Norkaus abejones. “Savivaldybė turėtų džiaugtis, kad turės tokį “pigų maitintoją”. Bandelės po 15 centų, sriubos - po 7-10 centų, pietų kaina apie 1 litą, tai neįmanoma. Kitas klausimas, kas tas kainas kontroliuos ir ar išvis kontroliuos”,- kalbėjo I.Norkus. Jo vadovaujama įmonė visoje šalyje turi apie 130 valgyklų, įmonėje dirba per 300 žmonių. Maitinimo paslaugą “Kretingos maistas” teikia netgi šalies sostinėje Vilniuje. I.Norkaus pastebėjimu, tokios mažos kainos, kokias konkursui pateikė I.Narmontienė, yra netgi žemiau savikainos. “Maitinant mokinius reikia paisyti ir dietologų reikalavimų, taip pigiai to niekaip nepadarysi”,- įsitikinęs I.Norkus.

Pasirašius sutartį su rajono Savivaldybe I.Narmontienės individuali įmonė įgys teisę maitinimo paslaugą rajono mokyklose teikti 3 metus. Sprendimą dėl konkurso nugalėtojo rajono Savivaldybė turėtų priimti rugsėjo 4 d., ir tą pačią savaitę tikimasi pasirašyti sutartį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas