Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Dingusi elektra švęsti nesutrukdė

  • Kaimo bendruomenėse
  • 2006-08-18

Tradicinę vasaros šventę netikėtai pakoregavo Laiviuose ir aplinkiniuose kaimuose dėl žaibo dingusi elektra. Į šventę susirinkusiems gyventojams organizatoriai sveikinimo žodžius be mikrofono skaitė fakelų šviesoje.

Šventę suorganizavo Kretingos kultūros centro Laivių filialo vedėja ir kaimo bendruomenės centro pirmininkė Stasė Preibienė.

Dar nesutemus įvyko sportinės varžybos, kurias organizavo Imbarės seniūnijos sporto organizatorius Romualdas Mickus.

Krepšinio „3x3“ varžybas laimėjo Laivių kaimo komanda, nugalėjusi salantiškius. „Laivių“ komandai atstovavo Tomas Venslovas, Nerijus Vičius ir Nerijus Ramonas.

Tinklinio varžybose rungtyniavo mišrios sudėties komandos. Geriausiai pasirodė „Šatrijos“ rinktinė.

Vyrai varžėsi mašinų traukimo rungtyje. Maždaug 15 metrų nuotolį greičiausiai – per 10,87 sek. – įveikė Nerijus Vičius. Nuo jo atsiliko Andrius Dobrovolskis, mašiną nutempęs per 11,72 sek. Trečias liko Arūnas Šleinius.

N.Vičius pasakojo, kad pirmą kartą mašiną pabandė traukti prieš trejus metus, tačiau ši pergalė jam yra pirmoji. Erlėniškis vaikinas iš anksto žinojo apie vyksiančią sporto šventę, todėl atvyko pasisvečiuoti pas Laiviuose gyvenančią seserį.

24 kg girą daugiausia – 42 – kartus iškėlė Stanislovas Dobrovolskis. Antras liko Giedrius Tuzas, kuris girą viena ranka iškėlė dešimčia kartų mažiau. Trečioji vieta atiteko 28 kartus girą iškėlusiam Rolandui Sarčiui.

Dingus elektrai, laiviškiai toliau linksminosi prie žvakių šviesos.

Virvės traukimo rungtį laimėjo vyrų komanda „Dobrovolskiai“.

Padėkos raštais, suvenyrais ir knygomis apie Kretingą buvo apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai: Ramutė ir Anicetas Reikos, Rima ir Robertas Žiobakai, Aldona ir Kazimieras Dobrovolskiai, Ramutė ir Algirdas Bertašiai. Pirmą kartą įvertintas Albinos ir Antano Šetkų, Jovitos ir Justino Malūkų, Jaroslavos ir Petro Brencių bei Valerijos Žvinklienės triūsas puoselėjant aplinką.

Už aktyvią veiklą pasveikinti ir mažieji laiviškiai.

Švęsti susirinkusius Laivių kaimo gyventojus kurį laiką linksmino „Dūdorių“ ansamblis. Dėl dingusios elektros neįvyko kiti programoje numatyti muzikos ir šokių kolektyvų pasirodymai.

Laiviškiai susėdę už stalų prie žvakės šviesos laukė žadėtos diskotekos. Kaimynus armonika ir dainomis linksmino Arūnas Šleinius. Kalbinti Laivių kaimo gyventojai pasakojo šventės labai laukę, į ją prisikvietę giminaičių.

Apie 23.30 val. atsiradus elektrai, susirinkusieji toliau linksminosi diskotekoje.

Šventę suorganizavo Laivių kaimo bendruomenės centro pirmininkė ir Kretingos kultūros centro Laivių filialo vedėja Stasė Preibienė bei meno vadovas Vidas Budrys. Renginiui suorganizuoti pagal projektą „Meno ir sporto šventė“ šimtą litų skyrė rajono Savivaldybė.

Dovilė SIMAITYTĖ

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas