Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Pasipriešino peiliu ginkluotam užpuolikui

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Pirmas puslapis
  • 2006-08-18
Pardavėja Kristina Drungilienė sakė tik vėliau suvokusi, kokio pavojaus akivaizdoje jos su bendradarbe buvo atsidūrusios, kai parduotuvėje nepažįstamas vyriškis išsitraukė peilį ir pareikalavo pinigų.

Rizikuodamos savo gyvybėmis, parduotuvės „Liepa“ pardavėjos Vilija Petrauskienė ir Kristina Drungilienė pasipriešino parduotuvę apiplėšti bandžiusiam užpuolikui.

Dėl įvykio policija sulaikė 60 metų kretingiškį S.Ž. Sodininkų bendrijoje „Akmena“ gyvenantis vyriškis iki šiol policijai nebuvo žinomas.

Trečiadienio vakarą į parduotuvę atėjęs vyriškis nusipirko alaus ir jį gurkšnojo, išėjęs čia pat už durų. Jis niekuo nesiskyrė iš kitų. Tik daugiau ant akių buvo užtraukta kepurė. Nešinas pusiau nugertu buteliu vyriškis vėl grįžo į parduotuvę ir nusipirko cigarečių.

Netrukus jis vėl įėjo į parduotuvę, paskui save uždarydamas duris. K.Drungilienė nuėjo jų vėl atidaryti ir tuo pat metu išgirdo baisų V.Petrauskienės klyksmą. Grįžusi į prekybos salę K.Drungilienė pamatė tą patį pirkėją, kuris rankoje laikė didelį peilį. Moteris sakė nespėjusi suvokti, kas vyksta iš tiesų, nespėjusi išsigąsti, todėl vyriškį paklausė, kodėl šis paėmė jų peilį.

Vyriškis buvo atsinešęs savo peilį, kurį iki išsitraukdamas laikė, kaip spėjo pamatyti moterys, kažkokiame dėkle. Vyriškio laikomas peilis buvo toks pat ilgas, kokiu pardavėjos naudojasi parduotuvėje, todėl K.Drungilienė ir pamanė, kad užpuolikas laiko jų peilį.

Vyriškis, kaip vėliau policijai ir bendradarbei pasakojo V.Petrauskienė, grasindamas jai peiliu pareikalavo atidaryti kasos aparatą.

Parduotuvės „Liepa“ savininkė Onutė Jonauskienė didžiuojasi savo pardavėjomis ir jų drąsa, bet pabrėžia, kad parduotuvės turtas yra niekis prieš jų gyvybes.

Abi moterys, nutaikiusios patogų momentą, pabėgo iš parduotuvės ir lauke pradėjo šauktis pagalbos. Paskui jas išėjo ir užpuolikas. Jis stovėjo prie durų ir grasino pardavėjas papjausiąs.

Tuo metu iš automobilio, stovėjusio prie parduotuvės, išlipo du jauni vyriškiai ir bandė sutramdyti peiliu apsiginklavusį užpuoliką. Pardavėjos užrakino parduotuvę ir iš minėtų vyriškių gavusios telefoną paskambino į policiją.

Tuo metu užpuolikas lėtai patraukė į kapines. Policija jį sulaikė jau perplaukusį upę. Vakar narai ieškojo, kur užpuolikas galėjo pamesti peilį. ,p>Abi pardavėjos naktį po įvykio nesumerkė akių. V.Petrauskienė vakar nedirbo. Telefonu parduotuvės savininkei moteris guodėsi patyrusi stresą ir negaluojanti dėl stiprių galvos skausmų. K.Drungilienė sakė tik vėliau suvokusi, kokio pavojaus akivaizdoje jos su bendradarbe buvo atsidūrusios. Tačiau jai tai nebuvo pirmas kartas. Dirbdama kitoje parduotuvėje, K.Drungilienė pati gynė parduotuvę nuo vagių, į ranką pasičiupusi peilį.

„Liepos“ savininkė Onutė Jonauskienė didžiuojasi savo pardavėjomis ir jų drąsa. Tačiau ji sakė visuomet pabrėžianti, kad jos pirmiausiai turi rūpintis savo saugumu, o ne parduotuvės turtu. ,p>O.Jonauskienę ir užpultas pardavėjas nustebino tai, kad į moterų pagalbos šauksmą praeiviai neatsiliepė. Jeigu įvyksta eismo įvykis, per žiūrovus sunku praeiti, o kai moterys šaukiasi pagalbos, žmonės eina pro šalį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas