Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 96 %
Naktį9°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jums įtikėtina, kad Lietuvoje skursta kas penktas žmogus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kitą sezoną sieks dar geresnių rezultatų

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2010-06-22

„Sezono rezultatais esame patenkinti. Juolab, kad viską pradėjome nuo nulio“, - „Pajūrio naujienoms“ sakė Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris Jonas Beniušis bei komandą remiančios bendrovės BLUM BALTIC atstovas Saulius Galdikas.

Kretingos sporto mokyklos krepšininkų komanda, tik šį sezoną pradėjusi žaisti oficialiose varžybose, rezultatais nenuvylė nei trenerio Jono Beniušio (stovi ketvirtas iš dešinės), nei komandos rėmėjų atstovo Sauliaus Galdiko (stovi trečias iš kairės).

Dvejus metus J.Beniušio treniruojamoms berniukų, gimusių 1997 m. bei 1998-1999 m., komandoms šis sezonas susijęs su pirmuoju startu oficialiose šalies varžybose: jaunesniųjų krepšininkų komanda dalyvavo Lietuvos mokinių krepšinio lygos (LMKL) „Pirmojo iššūkio“ varžybose ir pateko į tečiąjį jų etapą, o vyresnieji – gimę 1997 m. – startavo LMKL B čempionato rungtynėse.

„Iš tiesų, jaunesniųjų grupė „Pirmojo iššūkio“ varžybose pradėjo žaisti tik sausio mėnesį. Dar ir abejojome, ar verta pradėti. Juolab, kad keletas komandos narių treniruotes pradėjo lankyti tik rugsėjį. Surizikavome ir sužaidėme visai neblogai: į priekį praleidome tik 10 didžiųjų miestų bei Biržų rajono komandas, tarp 59 šalies komandų patekome į antrą divizioną“, - pasidžiaugė treneris.

Per sezoną komanda gerokai ūgtelėjo žaidimo prasme: J.Beniušis pastebi, kad vaikinų žaidimas patobulėjo – nėra nė ko lyginti, kaip vaikai žaidė, pavyzdžiui, spalį, ir kaip – sezonui baigiantis.

Be to, jaunieji krepšininkai, išbėgę į krepšinio aikštes žaisti pirmųjų oficialiųjų varžybų, sukaupė ne tik pirmosios žaidybinės patirties, - jie išmoko nebijoti varžovo.

„Tai – labai svarbu, kadangi vaikų amžiuje komanda būna labai netolygi, nes vieni bręsta anksčiau, kiti - vėliau. Komandos tolygumo mes, treneriai, sulaukiame vyresniame ugdytinių amžiuje“, - kalbėjo J.Beniušis.

Jis įsitikinęs, kad jo treniruojamos dvi berniukų komandos turi perspektyvą: jose yra vaikų, turinčių duomenų žaisti krepšinį.

„Jau dabar visus stebina Eimantas Poškus. Jis niekuo nenusileido daugiau patirties turinties varžovams, o ir krūvį Eimantas atlaikė tikrai kad didelį – per sezoną dvylikametis, žaisdamas už abi komandas, sužaidė 60 rungtynių. Kas išaugs iš šio auklėtinio, parodys laikas“, - sakė treneris.

Kad įgytų kuo daugiau žaidybinės patirties, be oficialių varžybų trenerio J.Beniušio auklėtiniai sužaidė trijuose draugiškuose turnyruose, kuriuose užėmė trečiąsias vietas.

„Už gerus sezono rezultatus komandos rėmėjai ieško galimybių vaikams surengti treniruočių stovyklą užsienyje“, - teigė komandos rėmėjos bendrovės BLUM BALTIC atstovas S.Galdikas.

Rėmėjai naujojo sezono pradžioje ketina atnaujinti sportinės aprangos komplektus, o rugsėjo mėnesį ketinama surengti tarptautinį vaikų krepšinio turnyrą.

„Pabandysime pasikviesti krepšinio komandų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos ir surengti vaikams krepšinio šventę“, - apie artimiausios ateities planus kalbėjo J.Beniušis ir S.Galdikas.

Nei komandos treneris, nei rėmėjai vaikams kitą sezoną nekelia apibrėžto klonkretaus tikslo – jie tiesiog nori, kad jaunieji krepšininkai siektų geresnio rezultato.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas