Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 7 %
Naktį8°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritartumėt, kad nesiskiepiję ir susirgę koronavirusu už gydymą susimokėtų patys?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos sporto mokykla jau trečią kartą surengė Lietuvos nusipelniusio krepšinio trenerio Stasio Ruzgailos vardo turnyrą, kuriame dalyvauti paprastai pakviečia Žemaitijos regiono jaunųjų krepšininkų komandas.

Turnyro šeimininkai - Kretingos SM jaunieji krepšininkai - iškovojo trečiąją vietą.

Gruodžio pabaigoje rengiamas proginis turnyras beveik sutampa su nusipelniusio trenerio gimtadieniu – praėjusių metų pabaigoje S.Ruzgaila sulaukė 87-erių. Lietuvos krepšiniui išauginęs žinomus krepšininkus - Gintarą Krapiką, Romaną Brazdauskį, Mindaugą Valančių, Algirdą Paulauską, - S.Ruzgaila nepraleidžia galimybės pabendrauti su sportuojančiu jaunimu. Tad ir šiame turnyre jaunieji krepšininkai apdovanojimus priėmė būtent iš jo rankų.

Dėl finansinių sunkumų į turnyrą neatvykus trims komandoms, Kretingos sporto mokyklos aikštėje varžėsi Kretingos SM-BLUM BALTIC, Plungės, Palangos sporto mokyklų, Naujosios Akmenės bei Kėdainių “Pikenrolo” komandos.

Geriausiai sekėsi Kėdainių “Pikenrolui”, kuris užėmė I v. Antri buvo Naujosios Akmenės jaunieji krepšininkai, trečią vietą užėmė turnyro šeimininkai - Kretingos sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami per 30 metų trenerio patirtį turinčio Jono Beniušio.

“Šis turnyras mums – rimtos krepšinio pamokos, nes turnyro dalyvės – gerokai didesnę žaidimo patirtį turinčios komandos. Mano gi treniruojama komanda tik rudenį pradėjo žaisti oficialiose varžybose, tad galimybė pasisemti patirties – labai svarbi”, - teigė J.Beniušis.

Jo vadovaujamos komandos krepšininkai metų pabaigoje apsivilko marškinėlius su Vokietijos firmos “Blum Baltic” simbolika: šios bendrovės, pradėjusios savo veiklą Vakarų Lietuvoje, sprendimas šiuo sunkmečiu paremti komandą bei turnyrą – puiki kalėdinė dovana. “Tai komandai – ir didelis stimulas judėti į priekį, siekti rezultato”, - tvirtino treneris J.Beniušis.

Bendrovės “Blum Baltic” direktorius Saulius Galdikas sakė, kad kompanijos savininkas Soren Blum yra didelis sporto aistruolis, Vokietijoje remiantis futbolą ir boksą.

“Sužinojęs apie mūsų problemas, jis ne tik nusprendė remti Kretingos sporto mokyklos krepšininkus, bet ir svarsto galimybę paremti dar kokį nors Kretingos klubą, - kalbėjo S.Galdikas. – Vokietijoje vadovaujamasi posakiu “geras vaikas – užimtas vaikas”. Šią sampratą kompanijos savininkas perkėlė ir į Lietuvą”.

S.Galdikas patvirtino, kad jų kompanijos sprendimas paremti sportą yra rimtas – ne vienadienis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas