Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-02-24
KRETINGA

KAŠTONŲ aklg. Vakar per pietus įvyko nelaimingas atsitikimas. Ant vyriškio užgriuvo jo kraunami rąstai. Neįstengdami patys išvaduoti nelaimės ištikto vyriškio, kartu su juo darbavęsi žmonės iškvietė medikus ir ugniagesius – gelbėtojus. Tačiau atvykus gelbėtojams, vyriškis jau buvo ištrauktas. Įvykio liudytojų teigimu, vyriškis buvo sužalotas, bet sąmoningas. Greitosios pagalbos automobiliu sužeistasis buvo išvežtas į ligoninę.

GRAFŲ TIŠKEVIČIŲ g.

Vasario 17 d. apie 8.00 val. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo 35 metų kretingiškis Edmundas Jasinskas. Požymiai: ūgis 180 cm, vidutinio kūno sudėjimo, veidas ovalo formos, plaukai šviesūs, nežymiai nuplikęs viršugalvis, akys mėlyno s. Buvo apsirengęs: juoda trumpa striuke, juodais užvarstomais batais, kita apranga nežinoma, turėjo juodos spalvos sportinį krepšį.

MELIORATORIŲ g.

Pirmadienio vakarą 23 metų dupultiškis T.L., vairuodamas jam priklausantį automobilį ,,Audi-100”, pirminiais duomenimis, būdamas neblaivus, nepasirinko saugaus greičio, lenkdamas automobilį išvažiavo į priešingos krypties eismui skirtą kelio juostą ir partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią 70 metų pėsčiąją A.Ž., kuri dėl daugybinių lūžių ir pėdos išnirimo išvežta į ligoninę.

ŽEMAIČIŲ g.

Pirmadienį, vėlai vakare, į gyvenamąjį namą, išdaužę verandos lango stiklą, įsibrovė trys nepažįstami vyriškiai, kurie sumušė name buvusį vyriškį ir iš namo pagrobė spalvoto vaizdo televizorių “Thomson”, nešiojamą televizorių “Šilelis”, kraujospūdžio matavimo aparatą, audiomagnetofoną, prožektorių.

KURMAIČIAI.

Vasario 12 d. vakarą kurmaitiškiui A.J. būnant pas pažįstamą, įsiveržė du iš matymo pažįstami vaikinai, kurie jį pradėjo mušti medine lazda bei spardyti. A.J. dėl sužalojimų gydosi ambulatoriškai.

ANKŠTAKIAI.

Vasario 5 d. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo 17 metų Aurimas Malakauskas. Požymiai: ūgis apie 176 cm, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai juodi trumpi, akys mėlynos. Apranga: mėlyna arba ruda striukė, raudona megzta kepurė, šviesiai mėlynos džinsinės kelnės, balti 42 dydžio sportiniai bateliai.

GARGŽDŲ – KRETINGOS kelias.

Vėlų trečiadienio vakarą kretingiškio vairuojamas automobilis partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusią 23 metų pėsčiąją J.S., gyvenančią Kėkštuose. Sužalota pėsčioji gydoma ligoninėje. Paimta kraujo moters girtumui nustatyti. Vairuotojas buvo blaivus.

KRETINGOS – SKUODO kelias.

Ankstų pirmadienio rytą blaivus mažeikiškis, vairuodamas ,,Daewoo Mubika”, partrenkė kelio viduriu važiavusį 50 metų dviratininką A.V., Nausėdų gyventoją, kuris dėl sužalojimų gydosi ambulatoriškai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas