Pajūrio naujienos
Help
2023 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar reikėtų suteikti teisę dalyvauti ir balsuoti rinkimuose nuo 16 metų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Girtas vairuotojas automobilį nuskraidino per upę

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Pirmas puslapis
  • 2006-06-16
„Audi“ automobilis perskrido upės šlaitą, upę ir nukrito netoli kito kranto.

Antradienio vakarą įvykusį eismo įvykį žmonės netruko pavadinti metų įvykiu, o girtą vairuotoją – Šumacheriu. Kretingiškio Antano Kumpio vairuojamas automobilis beveik perskriejo Akmeną – „Audi“ sustojo atsirėmusi į kitą upės krantą. Stipriai išgėręs vairuotojas, kuris įpūtė 2,6 promilės, atsipirko šlapiomis kelnėmis, išgąsčiu ir vos įkąstu lūpos kampu.

Apie dešimtą vakaro kretingiškis Gedas važiavo Žemaitės alėja – nuo miesto pusės Palangos link. Neprivažiavęs tilto per Akmeną jis pamatė priešpriešiais atvažiuojantį automobilį, kuris nuo kalniuko šoktelėjo lyg nuo tramplino. Tai buvo „Audi“ automobilis, kuris, nusileidęs ant gatvės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, tačiau netrukus suktelėjo atgal. Gedas spėjo, kad „Audi“ vairuotojas bandė aplenkti priešais važiuojantį automobilį, bet darydamas manevrą atsidūrė tiesiai prieš policijos automobilį.

Grįžęs į savo juostą, „Audi“ atsitrenkė į automobilio „Chrysler Voyager“ galą, po to - į gatvės bortelį ir užšoko ant šaligatvio, čia palikdamas bamperį. Eismo įvykio liudytojų pasakojimu, „Audi“ pakilo, perskrido upės šlaitą ir priekine dalimi paniro į vandenį netoli kito upės kranto.

Paskui skriejantį automobilį į upę šoko, kaip pasakojo įvykį matęs Gedas, kažkoks vyriškis. Priplaukęs prie skęstančio automobilio, vyriškis atplėšė dureles. Įsikibęs į vairą sėdėjo apdujęs ir išsigandęs vairuotojas, 55 metų kretingiškis Antanas Kumpis. Gelbėtojas tempte ištempė vairuotoją, kurį į krantą padėjo ištraukti pagalbon atskubėję žmones.

Po kelių minučių A.Kumpis jau stovėjo ant tilto – išsigandęs, varvančiais drabužiais, bet sveikutėlis. Žiūrėdamas į automobilį, vandens apsemtą iki pat stogo, jis tik pasakė, kad važiavo greitai, yra išgėręs, bet nežino, kas įvyko.

Automobilį „Chrysler Voyager“, į kurio galą atsitrenkė „Audi“, vairavo blaivus (0,15 promilės) vydmantiškis. Po smūgio šis automobilis pervažiavo per tiltą ir sustojo. Medikų pagalbos prisireikė tik „Chrysler Voyager“ keleivei, kuriai nustatytas mentės sumušimas, ji gydoma ambulatoriškai.

Automobilį „Audi“ iš upės ištraukė Kretingos priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba.

Tą pačią dieną eismo nelaimė įvyko ir Kūlupėnuose. Apie 13 val. sankryžoje, esančioje prie įvažiavimo į Kūlupėnus, pirminiais duomenimis blaivi 53 metų skuodiškė, vairuodama automobilį „Citroen Xantia“, įvažiuodama iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio golfo, kurį vairavo 67 metų kūlupėniškis. Automobiliams susidūrus, sužaloti: golfo vairuotojas bei keleivis ir „Citroen Xantia“ vairuotoja. Visi jie gydomi ambulatoriškai.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas