Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bus rengiamos perėjos, ženklinami keliai

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-06-13

Rajono Taryba iš Kelių fondo lėšų skyrė 60 tūkst. Lt rajone įrengti kelio ženklus, padaryti gatvių pavadinimų lenteles. Kaip sakė Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Povilas Černeckis, gegužės 24 d. pasirašyta sutartis su konkursą laimėjusia bendrove „Zona optima“. Darbai turi būti atlikti per du mėnesius nuo sutarties pasirašymo.

Praėjusią savaitę posėdžiavę rajono Saugaus eismo komisijos, kuriai vadovauja Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Puidokas, nariai pažymėjo, kad šių pinigų varge ar užtektų vien ženklus sustatyti Kretingoje. Besiginčydami dėl skirtų pinigų perskirstymo seniūnijoms, komisijos nariai sutarė, kad pirmiausiai bus statomi tie kelio ženklai ir rengiamos perėjos, dėl kurių komisija priėmė sprendimus anksčiau, kaip naujos pėsčiųjų perėjos J.K.Chodkevičiaus ir Vytauto, Palangos ir Tiekėjų, Vytauto ir Melioratorių gatvių sankirtose, atnaujinti kai kurias anksčiau įrengtas perėjas, įrengti „kalnelius“, naujai paženklinti gatves.

Kiti ženklai bus statomi laikantis komisijos priimto eiliškumo. Pagrindinis dėmesys bus skirtas Kretingai ir priemiesčio teritorijoms, bus ženklinami pagrindiniai keliai.

Rajono seniūnijos yra pateikusios būtinų ženklų sąrašus, tačiau Saugaus eismo komisijos nariai atkreipė dėmesį į tai, kad šie sąrašai sudaryti aplaidžiai, todėl juos reikėtų patikslinti.

Laisvės gatvėje, turgaus prieigose, automobiliams bus draudžiama sustoti. Saugaus eismo komisija patenkino šį turgaus vadovo prašymą, nes sulaukė nusiskundimų ir iš aplinkinių gatvių gyventojų, kad turgaus dienomis Laisvės gatvė tampa nepravažiuojama.

Saugaus eismo komisija patenkino gėlių parduotuvės, esančios Savanorių gatvėje, savininkės prašymą ir leido rezervuoti dvi vietas, kad prekes atvežęs transportas turėtų kur sustoti. Tačiau komisijos nariai suabejojo, ar vairuotojai paisys šio ženklinimo.

Saugaus eismo komisija atmetė Kapų gatvės gyventojo prašymą uždrausti statyti automobilius šioje gatvėje. Komisijos nariai argumentavo, kad nepasitenkinimas gatvėje statomomis mašinomis kyla dėl gyventojų tarpusavio konfliktų. Gatvėje pastatyti automobiliai, komisijos nuostata, eismo saugumui pavojaus nekelia.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas