Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 7 %
Naktį8°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar pritartumėt, kad nesiskiepiję ir susirgę koronavirusu už gydymą susimokėtų patys?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vakar prasidėjo dešimtasis gatvės krepšinio turnyras „3x3“ anapilin išėjusio Kretingos sporto mokyklos trenerio Andriaus Trakio taurei laimėti. Jubiliejiniame turnyre žuvusiam krepšinio treneriui atminti rungėsi merginų ir vaikinų komandos iš Kretingos rajono, Plungės ir Klaipėdos.

Gatvės krepšinis – puikus būdas paskatinti jaunuolius judėti, sportuoti. Turnyre 3x3 komandos žaidė veržliai ir kovingai.

Pagal amžių žaidėjai buvo suskirstyti į septynias grupes: 5 vaikinų ir 2 merginų. Krepšinio entuziastus pasveikino A.Trakio motina Vida Trakienė.

„Esu labai laiminga, kad mano mirusio sūnaus draugai sugalvojo jį pagerbti būtent taip: praėjus vos metams po sūnaus mirties, jo pažįstami surengė pirmąjį gatvės krepšinio turnyrą. Jame susirinko ne itin daug žaidėjų, tačiau mačiau, kaip kasmet šiose varžybose dalyvauja vis daugiau ir daugiau vaikų. Tokį krepšinį – trys prieš tris – žaisti labai patogu: komandą lengva ir greita suburti. Toks žaidimas skatina draugystę, vieningumą“, - kalbėjo V.Trakienė.

Komandos žaidė po vieną kėlinį, trukusį po dešimt minučių.

„Gatvės krepšinis skiriasi nuo salės krepšinio. Kai komandoje žaidžia tik trys žaidėjai ir kova vyksta po vienu, o ne dviem krepšiais, labiau atsiskleidžia individualios žaidėjų savybės. Jie geriau gali parodyti savo sugebėjimus, gudrybes“, - sakė Kretingos sporto mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas. Pasak jo, gatvės krepšinis yra viena iš bendravimo formų, žaidimas, skatinantis draugiškumą, vieningumą.

„Šiais metais daugelis komandų – iš Kretingos rajono. Turime tik dvi komandas iš Plungės bei vieną iš Klaipėdos. Šių varžybų tikslas – kad mūsų vaikai žaistų, prasmingai leistų laisvalaikį bei galėtų pasidžiaugti laimėtais prizais“, - kalbėjo R.Malakauskas.

Jis kartu su A.Trakio motina V.Trakienė tradiciškai nuvyko pagerbti mirusio trenerio ir kapą papuošė gėlėmis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas